Pirmą rudens dieną „Rytas“ pradės atvirą sezono narysčių prekybą

2023 m. rugsėjo 01 d., 14:30

Po kelias dienas trukusios uždaros prekybos Vilniaus „Rytas“ skelbia pradedantis atvirą sezono narysčių prekybą. Ji startuoja penktadienį, 17:00 val. platformoje kakava.lt. Fizines vietas arenoje turinčių narysčių skaičius ribotas, tuo metu online narysčių skaičius nebus ribojamas.

Kaip ir ankstesniais metais, JBR narystė – ne tik bilietas į visas komandos namų rungtynes, bet ir daugybė kitų naudų. Prisijungę prie bilietų platinimo platformos kakava.lt galėsite pasirinkti juodą, baltą, raudoną, online arba premium narystę. Priklausomai nuo pasirinktos narystės tipo, ji taip pat suteiks:

  • Turinį, t. y. galimybę fanui tapti klubo kasdienio gyvenimo dalimi, gauti įvairaus ir išskirtinio turinio uždaroje fanų grupėje Facebook platformoje.
  • Marškinėlius – Raudonieji, Online bei Premium klubo nariai gaus firminius klubo marškinėlius.
  • Dovanas, t .y. pagal pasirinktą narystės lygį kas mėnesį gauti įvairias klubo bei jo partnerių dovanas ir ypatingus pasiūlymus.
  • Go3 sporto paketą, leisiantį stebėti visas Vilniaus  „Ryto“ rungtynes LKL bei FIBA Čempionų lygoje.
  • Sezoninį abonementą į visas Vilniaus „Ryto“ bei Vilniaus „Kibirkšties“ namų rungtynes vykstančias „Jeep“ bei „Avia Solutions Group ” arenose.

JBR LENTELE

Naujovė – narystės išsimokėtinai ir bilietų išsiėmimas

Skirtingai nei seniau, šiemet nebus privalu už JBR narystę iškart sumokėti visą sumą, o kiekvienas perkantis galės atsiskaityti dalimis. Perkant tereikės pasirinkti „Mokėjimas išsimokėtinai“ atsiskaitymo būdą.

Be jokio pabrangimo už narystę bus galima atsiskaityti trimis dalimis per tris mėnesius. Taip pat įmanoma pasirinkti ir ilgesnį išsimokėjimo laikotarpį su palūkanomis, tokiu atveju reikės kreiptis į „Neopay“ vadybininką.

Pasirinkus tokį būdą pirmąjį mokėjimą reikės atlikti po mėnesio, antrąjį – po dviejų ir t.t. Kiekvieną kartą artėjant mokėjimo terminui gausite priminimą.

Svarbu ir tai, kad skirtingai nei pernai, šiemet prieš kiekvienas rungtynes išsiimti bilietų nebereikės. Į visas namų rungtynes pateksite su JBR narystėmis.

Vietų arenose pasirinkimas

Visi per uždarą prekybą savo narystes prasitęsę JBR nariai rugsėjo 6 d. 17:00 gaus laišką su nuoroda bei instrukcijomis, kaip bilietai.lt platformoje nemokamai išsirinkti savo vietą „Avia Solutions Group“ arenoje. Narystes per atvirą prekybą įsigiję žmonės apie tai bus informuoti šiek tiek vėliau.

Vietas „Avia Solutions Group“ arenoje pasirinkti bus galima pagal spalvą priskirtose narysčių vietose. Pvz. įsigijus Raudoną narystę „Jeep“ arenoje, jums bus prieinamos Raudonos narystės sektoriai „Avia Solutions Group“ arenoje.

narysciu arenu planas

Kad visas procesas būtų sklandesnis, buvo sukurtas specialus vaizdo įrašas su pirkimo instrukcijomis.

Visiems JBR nariams išsirinkus savo vietas abiejose arenose, bus užsakytos dvipusės JBR narysčių kortelės, kuriose bus visa svarbiausia informacija bei barkodas, veiksiantis tiek „Jeep“, tiek „Avia Solutions Group“ arenoje. Korteles bus galima atsiimti prieš pirmąsias rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje, tai reikės padaryti bilietai.lt kasose prie arenos įėjimo.

Jeigu bet kuriuo metu narysčių pirkimo procese susidursite su klausimais – į juos atsakysime el. paštu sales@bcvilnius.lt.

Įsigijus narystę, kviečiame iš karto prisijungti prie JBR klubo Facebook grupės. Prisijungiant jums kaip slaptažodį reikės įvesti savo naujosios narystės septynių skaitmenų kodą.

rytasvilnius.lt

atgal