Permainingos Vilniaus „Ryto“ rungtynės Alytuje ir pergalingas komandos mikroklimatas

2021 m. kovo 11 d., 13:00
rytasvilnius.lt nuotr.

Šios savaitės „Iš arti“ epizode – Vilniaus „Ryto“ žaidėjų pasakojimai apie tai, kas nutiko pirmoje rungtynių pusėje Alytuje. Arnas Butkevičius, Gytis Radzevičius ir Rapolas Ivanauskas taip pat pasidalino įspūdžiais apie esančią komandos atmosferą bei Ivano Buvos prisijungimą.

Per paskutines penkerias „Betsafe–LKL“ rungtynes po 15 naudingumo balų renkantis G.Radzevičius papasakojo apie sunkią mačo pradžią prieš „Dzūkiją“. 

„Pirmąją pusę pradėjome kažkiek apsimiegoję, nuvertinome varžovus ir turėjome susimokėti. Kadangi Alytus šį sezoną žaidžia visai neblogai, tuo labiau, Lietuvo krepšinio lygoje negali atsipalaiduot prieš nieką. Nesvarbu ar žaidi prieš favoritus, ar prieš antrosios lentelės pusės komandas“, – kalbėjo G.Radzevičius.

„Ryto“ kapitonas pridėjo, kad tokia pirmoji rungtynių pusė Alytuje nėra tikras komandos veidas.

„Matėsi, kad neturime rungtynių kontrolės. Tas vedė iš proto mane ir komandos draugus, – pasakojo A.Butkevičius. – Rūbinėje turėjome pokalbį tarp žaidėjų, kad negalime taip žaisti ir tai nėra mūsų veidas. Savaitę ruošėmės rungtynėms ir antroje pusėje turime parodyti visai kitokį nusiteikimą ir plano vykdymą.“

A.Butkevičius mano, kad dėl gero savo žaidimo skaitymo į komandą lengvai įsiliejo ir geriausiu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju pripažintas I.Buva.

„Smagu su juo. Jis papokštuoja, aikštelėje šneka, turi savo įžvalgų, tikrai supranta krepšinį ir duoda visiems patarimų. Ivano žaidimo skaitymas lengvai leido jam įsilieti į komandą ir nešti apčiuopiamą naudą. Mums tokio žaidėjo reikėjo ir ateityje tas susikalbėjimas su komandos draugais tik didės ir jo indėlis jausis vis svaresnis“, – teigė „Ryto“ kapitonas. 

„Betsafe–LKL“ čempionate „Rytas“ yra iškovojęs jau 10 pergalę iš eilės, o G.Radzevičiaus nuomone, tai suteikia pasitikėjimo visiems.

„Dabar pradėjome rodyti geresnį žaidimą, rezultatai ateina geresni. Kiekviena pergalė prideda pasitikėjimo visiems – tiek asmeniškai, tiek komandai ir paprasčiausiai tampa lengviau dirbti. Kai seka pralaimėjimas po pralaimėjimo, tų teigiamų dalykų įžvelgti yra sunkiau“, – sakė „Ryto“ žaidėjas. 

rytasvilnius.lt

atgal