„Perlas“ sezoną užbaigė aštuntfinalyje

2018 m. kovo 20 d., 20:08

Po itin įtemptų rungtynių Vilniaus „Perlo“ komandai svečiuose 80:94 (16:31, 24:21, 20:20, 20:22) nepavyko nugalėti Mažeikių „Erelių“ ekipos, kuri NKL aštuntfinalio seriją laimėjo rezultatu 1-3.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 2:7. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Ereliai“ įgijo dviženklį pranašumą – 7:19. Likusioje kėlinio dalyje varžovai ir toliau didino atotrūkį, kuris po pirmojo ketvirčio siekė 15 taškų ribą – 16:31.

Antrojo ketvirčio pradžioje mažeikiškiai laimėjo atkarpą (0:6) ir susikrovė triuškinančią persvarą – 16:37. Trys tolimus metimus iš eilės pataikęs Deividas Sirvydis sušvelnino „Perlo“ atsilikimą iki 12 taškų – 25:37. Įpusėjus ketvirčiui vilniečiai sumažino deficitą iki vienženklės ribos – 32:40. Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą – 40:52. Pirmoje rungtynių dalyje „Perlo“ gretose nesustabdomas buvo D. Sirvydis, kuris pelnė 15 taškų.

Antrąją rungtynių dalį puikiai pradėjo Lukas Kvedaravičius, kuris smeigė du tolimus metimus iš eilės bei sušvelnino „Perlo“ komandos deficitą iki 6 taškų – 46:52. Įpusėjus antrajam ketvirčiui vilniečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų – 56:61. Po dviejų iš eilės sėkmingų svečių prasiveržimų „Erelių“ pranašumas ištirpo iki 3 taškų – 60:63. Trečiąjį ketvirtį spurtu (0:9) užbaigę „Ereliai“ susigrąžino dviženklę persvarą – 60:72.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi taikliais metimais, sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes rezultatu 69:83 ir toliau pirmavo aikštės šeimininkai. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Ereliai“ padidino persvarą iki 16 taškų – 70:86. Sostinės ekipa surengė spurtą (7:0) bei sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 77:86. Kėlinio pabaigą ramiai sužaidę mažeikiškiai šventė pergalę rezultatu 80:94.

„Perlas“: D. Sirvydis 20 (4 rez. perd., 8 per. kam.), L. Kvedaravičius 19 (3/3 dvit.), A. Beručka 13 (5/7 met., 7 atk. kam.).

„Ereliai“: N. Barauskas 20, T. Rowe 18, T. Zdanavičius 15, A. Bertašius ir H. Saprykinas po 10.