Paskutinė proga: prekyboje pasirodys papildomos JBR narystės

2023 m. rugsėjo 05 d., 08:20

Vilniaus „Rytas“ praneša, kad rugsėjo 5 d. 15:00 val. prekyboje pasirodys dar kelios dešimtys artėjančio sezono JBR narysčių. Tai bus paskutinė proga įsigyti narystes ir visus metus būti arčiau sostinės klubo.

Rugpjūčio 28 d. prasidėjusios uždaros prekybos metu savo narystes prasitęsė didžioji dalis pernai JBR nariais buvusių komandos gerbėjų. Rugsėjo 1 d. pradėjus atvirą prekybą visos narystės buvo išparduotos per dvi valandas.

„Taip greit nelikus sezono narysčių sulaukėme daug žinučių iš sirgalių, norinčių tapti JBR nariais, – sako klubo komercijos vadovas Petras Jasiūnas, – Pamatę didelį fanų norą padarėme viską, kad JBR narysčių skaičių padidintume tiek, kiek leidžia sąlygos.“

Net ir šiandien nespėjusius įsigyti narysčių Vilniaus „Rytas“ kviečia nenusiminti ir įsigyti Online narystes, kurios taip pat leis jaustis krepšinio klubo dalimi bei suteiks papildomų nuolaidų bilietams.

Plačiau apie visas narysčių suteikiamas naudas ir vietų pasirinkimą „Jeep“ bei „Avia Solutions Group“ arenose skaitykite čia.

rytasvilnius.lt

atgal