Palaikykite „Rytą“ skiriant 1,2 proc. GPM

2022 m. gegužės 03 d., 08:50

Matydami besitęsiančią karinę situaciją Ukrainoje, raginame nebūti abejingiems ir toliau skirti paramą ukrainiečiams. Patys atsakingai žiūrime į pagalbą šiems žmonėms ir jiems padedančioms organizacijoms. Tikime, kad padedate Ukrainai ir ketinate tai tęsti ateityje, o jeigu be viso šio palaikymo ukrainiečiams taip pat norite prisidėti ir prie Vilniaus „Ryto“ klubo veiklos, nuoširdžiai sakome Jums ačiū.

Iki 2022 m. gegužės 4 d. Jūs galite skirti 1,2% pajamų mokesčio už einamuosius metus ir 4 vėlesnius mokestinius laikotarpius. Šiuo nieko nekainuojančiu žingsniu kviečiame prisidėti prie sostinės krepšinio klubo augimo. 

Skirdami iki 1,2 proc. pajamų mokesčio – galite nurodyti daugiau nei vieną paramos gavėju esantį juridinį asmenį (išskyrus profesines sąjungas ir profesinių sąjungų susivienijimus), ir (ar) meno kūrėją (meno kūrėjus). Bendra jiems skiriama pajamų mokesčio dalis neturi būti didesnė nei 1,2 procento;

  • Nuo šiol paramą skirti galima tik elektroniniu būdu. Tai galite padaryti prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą. Instrukciją, kaip pildyti paraišką galite rasti ČIA.

Svarbūs duomenys:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 225880090
Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ KK Statyba
Mokestinis laikotarpis: 2021
Gavėjo tipas: 2
Mokestinės dalies dydis – 1,2%

TAPKITE RĖMĖJU

Kiekvienas rėmėjas (ar tai būtų krepšiniui neabejingas verslas, ar mūsų ištikimas sirgalius, nepraleidžiantis nė vienų rungtynių) ir jo indėlis į krepšinio klubo veiklą mums yra ypač svarbus. Ir ne tik dėl palaikymo, tikėjimo, pergalių džiaugsmo, bet ir dėl suteikiamo finansinio stabilumo. Iš rėmėjų gaunama parama sudaro net 80 proc. visų klubo pajamų. Likusieji 15 proc. yra surenkami iš bilietų bei atributikos pardavimų, dar 5 proc. – kitos pajamos.

Visos gautos pajamos yra išleidžiamos: 

  • komandos išlaikymui;
  • krepšininkų aprangoms;
  • sporto inventoriui – jo priežiūrai ir atnaujinimui;
  • jaunimo programos vystymui – kad Vilniuje augtų nauja ir perspektyvi krepšininkų karta;
  • administracijos išlaikymui.
rytasvilnius.lt

atgal