Padėkos dienos proga – ypatinga partnerių dovana Vilniaus komandai

2017 m. lapkričio 22 d., 20:00
P.Žukausko nuotr.

Prieš antradienį vykusią vakarinę „Lietuvos ryto“ komandos treniruotę sostinės klubo žaidėjai bei treneriai sulaukė malonios staigmenos – lietuviškų kalakutų ambasadoriai „Arvi kalakutai“ ir „Arvi“ viceprezidentas Vydas Gedvilas artėjančios Padėkos dienos proga krepšininkams įteikė po kepti paruoštą kalakutą.

Vilniaus klube rungtyniauja net keturi amerikiečiai, o artėjanti Padėkos diena, kurios pagrindinis patiekalas ir yra skaniai paruoštas kalakutas, yra viena svarbiausių JAV švenčių. Dėl jos buvo pakoreguotas ir komandos treniruočių tvarkaraštis, jog šią šventę krepšininkai galėtų tinkamai paminėti su savo šeimomis. 

„Per Kalėdas vyksime į Prancūziją žaisti Europos taurės rungtynių, todėl nukenčia viena šeimos šventė. Norėjome, kad bent jau Padėkos dieną mūsų legionieriai galėtų praleisti su savo šeimomis ir dėl šios priežasties pakoregavome savo treniruočių stovyklos datą.“

„Manau, kad kiekvienas žaidėjas, persikėlęs rungtyniauti į kitą šalį, jaučia tėvynės ilgesį. Padėkos diena JAV yra labai populiari, o tradicija švęsti Padėkos dieną šeimose, draugų ar artimųjų rate pas mus dar nėra prigijusi, tačiau mes, kaip kalakutų ambasadoriai Lietuvoje, skatiname ir palaikome tradiciją Lietuvoje švęsti Padėkos dieną. Juk švenčių ir žodžių „ačiū“ niekada nebus per daug.

Sportininkams reikia labai sveikai maitintis, o būtent tokiomis savybėmis pasižymi kalakutiena“, – teigė V.Gedvilas.

„Lietuvos ryto“ komandos viceprezidentas Linas Kleiza prisiminė savo karjeros laikotarpį, praleistą Amerikoje.

„Padėkos diena JAV turi ir istorinę prasmę, tačiau tai – šeimos šventė. Kai šioje šalyje žaisdavau mokyklos ar koledžo komandose, mus pasikviesdavo trenerių šeimos. Tokia yra Padėkos diena – žmonės dėkoja už visus gerus nutikusius dalykus. Aišku, vyrauja ir labai skanus maistas, todėl tai viena mėgstamiausių JAV švenčių ir man asmeniškai“, – sakė L.KLeiza.

„Tai – laikas, kai šeima ir draugai susirenka kartu bei yra dėkingi Dievui už skirtus gerus dalykus – sveikatą ir džiaugsmą. Aišku, nepamirštami ir istoriniai dalykai, tačiau man tai gera galimybė pažvelgti į praėjusiais metais nutikusius įvykius, juos įvertinti ir pagalvoti apie ateitį. Dabar labiausiai esu dėkingas už pernai mums gimusį sveiką kūdikį“, – tikino Vilniaus klubo puolėjas Travisas Petersonas.

bcvilnius.lt

atgal