Paaiškėjo 10 ištikimųjų sirgalių, kurie su „Lietuvos ryto“ komanda keliaus į Limožą

2017 m. gruodžio 21 d., 11:16
Ray Vyšniausko nuotr.

Trečiadienį vakare „Siemens“ arenoje buvo ištraukti šventiniai burtai – 10 daugiausiai rungtynių šį sezoną stebėjusių Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo abonementų savininkų turės galimybę kartu su klubu keliauti į Europos taurės rungtynes Limožo mieste.

Šventinio prizo laimėtojai buvo nustatomi pagal gautus apsilankymo arenoje duomenis – kiekvieną sykį atvykus į „Lietuvos ryto“ komandos rungtynes, abonemento kortelė yra pažymima, o fanų apsilankymas – įrašomas į sistemą.

10 laimingųjų aistruolių:

 1. Marius Vaštakas;
 2. Mindaugas Verkys;
 3. Andrejus Sadovskis;
 4. Ona Jaroninienė;
 5. Vitalis Zaremba;
 6. Arvydas Zujus;
 7. Tomaš Tatul;
 8. Vitalij Marcinkevič;
 9. Julius Aniškevičius;
 10. Mindaugas Gerojimas.

Užsiregistruoti kelionei būtina el. paštu marketing@bcvilnius.lt (iki ketvirtadienio 17 val.).

Žaidimo „Laimėk bilietus skrydžiui į Limožą“ taisyklės:

 1. Žaidimo organizatorius VšĮ KK Statyba.
 2. Žaidimo tikslas – apdovanoti 10 ištikimiausių komandos BC „Lietuvos rytas" 2017-2018 m. sezono abonementų savininkų, kurie bus ištraukti burtų būdu.
 3. Žaidimo prizas – skrydžio Vilnius-Limožas-Vilnius bilietai (vienam asmeniui) ir bilietas į rungtynes (vienam asmeniui). Viso 10 prizų.
 4. Skrydžiai vyks – Vilnius-Limožas 2017-12-25 15 val. iš Vilniaus oro uosto; Limožas-Vilnius 2017-12-26 23 val. Iš Limožo oro uosto.
 5. Žaidime dalyvauja 2017-2018 m. sezono abonementinių kortelių savininkai, kurie turi abonementus galiojančius „Siemens" ir „Lietuvos ryto" arenose bei tik „Siemens" arenoje.
 6. Abonementų savininkai, kurių kortelės galioja „Siemens" ir „Lietuvos ryto" arenose turi būti nepraleidę 13 rungtynių (įskaitant ir paskutinių rungtynių su Berlyno „Alba").
 7. Abonementų savininkai, kurių kortelės galioja tik „Siemens" arenoje turi būti nepraleidę 8 rungtynių (įskaitant ir paskutinių rungtynių su Berlyno „Alba").
 8. Burtų traukimas vyks 2017-12-20, Siemens arenoje rungtynių su Berlyno „Alba" pertraukos metu.
 9. Ištraukti žaidimo nugalėtojai turės užsiregistruoti pas organizatoriaus atstovus iki aukščiau paminėtų rungtynių pabaigos. Atstovai lauks prie 101 sektoriaus.
 • Jei iki nurodyto laiko žaidimo nugalėtojas neužsiregistruos pas organizatoriaus atstovus, tai prizas gali būti perleistas kitam abonemento savininkui.
 • Papildomas traukimas bus vykdomas po runtynių vykdomo susitikimo su krepšininkais metu BMW klube. Nugalėtojai bus paskelbti klubo interneto svetainėje bei „Facebook" paskyroje.
 • Sprendimą dėl prizo panaudojimo žaidimo nugalėtojai turi pranešti iki 2017-12-21 17 val. el.paštu marketing@bcvilnius.lt
 • Nugalėtojas prizo negali perleisti ar padovanoti kitam asmeniui.
 • Prizas į pinigus nekeičiamas.
 • Papildomas su prizu (kelionės išlaidos) susijusias išlaidas apmoka nugalėtojas.
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti šio žaidimo sąlygas apie tai informavęs žaidimo dalyvius klubo internetinėje svetainėje.
 • Žaidime gali dalyvauti asmenys ne jaunesni nei 18 metų.

„Lietuvos ryto“ komanda primena, kad sirgaliai vis dar gali iš anksto pasinaudoti kalėdiniu pasiūlymu.

Fanai kviečiami paskubėti įsigyti bilietus skrydžiui į Limožą, o pirmieji pasinaudoję šiuo pasiūlymu džiaugsis nemokamais bilietais į rungtynes 5,5 tūkst. žmonių talpinančioje „Beaublanc“ arenoje.

Lėktuvo bilietai užsakomuoju reisu į Limožą ir atgal – vos 190 eurų vienam asmeniui. Vietų skaičius ribotas.

„Lietuvos ryto“ komanda su fanais iš Vilniaus oro uosto į Prancūziją išskris gruodžio 25 dieną 15.00 val., o atgal keliaus gruodžio 26 d. 23.00 val. Skrydžio trukmė – 2 val. 45 min.

Daugiau informacijos bei bilietų užsakymas elektroniniu paštu marketing@bcvilnius.lt.

Užsakymai priimami iki gruodžio 21 dienos. Praleiskime jaukiausią metų šventę kartu.

bcvilnius.lt

atgal