Nuotaikingose Vilniaus „Ryto“ ropliukų lenktynėse – Olivijos Ščetko pergalė

2020 m. gegužės 31 d., 19:50

Dėl greičiausiojo Vilniaus „Ryto“ ropliuko vardo sekmadienį surengtose nuotolinėse mažųjų lenktynėse susirungė 13 dalyvių. Daug azarto ir emocijų pareikalavusiame konkurse, čempionės titulą iškovoti pavyko Olivijai Ščetko.

9 mėnesių Olivija yra jauniausia 4 vaikų šeimoje, o jos tėvai Ana bei Jurijus neslėpė džiaugsmo ir sakė, jog apie šias lenktynes galvojo jau nuo praėjusių metų. Po pergalės visą šeimą apėmė stiprus laimės jausmas.

„Apie ropliukų lenktynes sužinojome jau praeitais metais ir gyvai jas stebėjau „Ryto“ rungtynėse. Po jų iškart pasakiau – mano vaikas jose dalyvaus kitais metais. Oliviją po truputį ruošėme šiam konkursui ir labai stipriai ja tikėjome. Po rezultatų paskelbimo mus užplūdo didelis džiaugsmas, mūsų šeimoje visi sportuojame ir ši taurė buvo tokia tikra pergalė, labai to norėjome!“ – džiaugiasi nugalėtojos mama Ana Ščetko. 

Lenktynes komentavo sostinės klubo renginių vedėjas Jonas Radzevičius. O kol komisija tikrino lenktynių rezultatus – nuotaikingą dainą fanams padovanojo jaunoji klubo draugė Unė Dargė

Tai trečiasis kartas iš eilės, kai lenktynėse pirmoji triumfuoja mergaitė. Olivija laimėjo ne tik „Ryto“ čempionės taurę, bet ir pagrindinį prizą, kurį įsteigė „Eglės sanatorija“.

Tiesioginėje transliacijoje dalyvavo ir renginio ambasadoriai – Arnas ir Laurita Butkevičiai su sūnumi Aronu, kurie palinkėjo visiems dalyviams sėkmės bei nesusižeisti. 

„Vis kažko naujo išmokstame, išbandom po truputį ir dėjimus lauke, tad tampa vis įdomiau. Karantino metu džiaugiamės savo namais. Tikriausiai visi dalyviai pasiruošę, nepraradę formos ir linkime jiems sėkmės, jog be traumų ir kuo greičiau įveikt distanciją“, – sako Arnas Butkevičius.

5 metrų lenktynių trasą antrasis greičiausiai pasiekė „Facebook“ fanų numylėtinis Jonas Pūnis, o trečiasis – 9 mėnesių ropliukas Leonardas.

Ropliukų laukė ir daugybė „Ryto“ draugų prizų: lenktynių nugalėtojo šeima apdovanota „Eglės sanatorijos“ dviejų dienų sanatorinio gydymo programa, „Facebook“ fanų numylėtinis – nakvyne su pusryčiais visai šeimai viešbutyje „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“. 

1-3 vietų nugalėtojams klubo draugai „Jeep Lietuva“ padovanos dieną su „Jeep Renegade“. Taip pat kiekvienas ropliukas gavo „Ryto“ firminius marškinėlius iš klubo el. parduotuvės, „Eglės sanatorijos“ stilingus iškylos pledus bei „Me2U“ batonėlius su skarelėmis

Visą ropliukų lenktynių įrašą galite išvysti sostinės klubo „Facebook“ paskyroje.

rytasvilnius.lt

atgal