Naujojo sezono Vilniaus „Ryto“ narysčių kaina išaugo beveik tris kartus

2018 m. rugsėjo 03 d., 11:31
G.Jauniškio nuotr.

Praėjusiais metais 3000 sezono klubo narysčių pardavimo rekordą pasiekęs Vilniaus „Rytas“ yra arti to, kad dar kartą pakartotų šį pasiekimą. Tiesa, šį kartą kainos vidurkis – 85 eurai.

„Pernai vilniečiai „Ryto“ narystes rinkosi už vidutiniškai 35 eurus, o šiemet šis rodiklis išaugo iki 85 eurų, – atskleidė klubo rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė. – Manome, kad taip fanai išreiškia savo palaikymą mylimai komandai ir prisideda prie jos išlaikymo. Negana to, praėjusį sezoną abonementai buvo perkami po 1-2, o šiemet nemažai žmonių narystes įsigijo didesnėms kompanijoms.“

Vilniaus „Ryto“ klubui liko dar 500 sezono narysčių, tačiau jos sparčiai tirpsta, o šiemet visi 3000 kortelių turėtojai galės eiti į rungtynes abejose arenose. Praėjusį sezoną sostinės klubas aistruoliams siūlė dviejų tipų narystes, o šiemet liks tik vienas variantas.

„Išanalizavę praėjusio sezono statistiką pamatėme, kad galime sudaryti galimybę rungtynėse apsilankyti visiems, – pasakojo L.Stakauskaitė. – Jau pilnai išpardavėme penkis sektorius „Siemens“ arenoje, nebeliko pigiausių sezono narysčių, todėl raginame visus paskubėti ir pasirūpinti jomis iš anksto.“

Narystėmis Vilniaus „Rytas“ prekiaus iki rugsėjo 20 dienos, tačiau tikėtina, kad iki šios dienos bilietų visam sezonui jau neliks.

Įdomu tai, kad šiemet rinkdamiesi narystes aistruoliai itin aktyviai perka BMW klubo narystes bei renkasi vietas geresnio matomumo vietose.

Šiuo metu „Tiketoje“ sirgaliai vis dar gali rasti narystes nuo 69 eurų, tačiau pasirinkimų yra įvairių: po 79, 109, 119, 139 ir 159 eurus. Už 189 eurus aistruoliai gali įsigyti narystę BMW klube, kuri suteiks išskirtinių privilegijų.

bcvilnius.lt

atgal