Naująjį „Betsafe-LKL“ sezoną „Rytas“ pradės dvikova su „Juventus“

2020 m. rugpjūčio 17 d., 17:05
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Krepšinio sirgaliai kalendoriuje jau gali žymėtis svarbiausias datas – „Betsafe–LKL“ skelbia patvirtintą 2020-2021 m. sezono tvarkaraštį.

Čempionatas prasidės rugsėjo 19 dieną Vilniuje, kur vyks atidarymo rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų.

„CBet“ rugsėjo 22 d. namuose priims „Ryto“ komandą, o „Lietkabelis“ rugsėjo 27 d. Kaune susitiks su „Žalgirio“ krepšininkais.

Pirmoji dvikova tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ komandų įvyks spalio 25 d.

Preliminariai numatoma, kad reguliarusis „Betsafe–LKL“ sezonas finišuos gegužės 7 dieną.

Ketvirtfinaliai bus žaidžiami iki dviejų pergalių, o pusfinaliai – iki trijų laimėjimų.

Finalo ir mažojo finalo serijos numatomos gegužės 31 – birželio 11 dienomis ir bus žaidžiamos iki trijų pergalių.

Ateinantį sezoną ryškiausias „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes transliuos BTV televizija.

Visas dvikovas taip pat bus galima tiesiogiai stebėti DELFI TV ir LKL.lt tinklalapiuose. Vartotojai užsienyje rungtynes sekti galės „Fanseat” platformoje.

Primename, jog kol kas visos būsimo sezono rungtynės planuojamos pagal įprastą formatą ir patvirtintą čempionato tvarkaraštį.

Vadovaujantis dabartiniais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) nurodymais bei rekomendacijomis, į arenas bus įleidžiami tik žiūrovai, dėvintys apsaugines veido kaukes, o tribūnose vietos bus numatytos išlaikant socialinę distanciją.

Atsižvelgdama į kitus galimus COVID–19 pandemijos vystymosi eigos variantus, „Betsafe–LKL“ aktyviai bendradarbiauja su NVSC bei rengia detalesnius planus. „Betsafe–LKL“ ir NVSC vadovų susitikimas numatytas kitą savaitę.

Vilniaus „Ryto“ sezono abonementus platina „Tiketa“

LKL.lt

atgal