Nauja sporto užuovėja: „Rytas“ bendradarbiaus su „Action! by Apollo“

2022 m. rugsėjo 01 d., 15:45

Vilniaus „Rytas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su didžiausiu ir inovatyviausiu pramogų centru Lietuvoje – „Action! by Apollo“.

Per kelis šimtus metrų nuo „Jeep“ arenos, Ozo prekybos centre įsikūrusioje erdvėje, krepšinio sezono metu bus transliuojamos visos sostinės ekipos „Betsafe–LKL“ ir FIBA Čempionų lygos išvykos akistatos. 

„Su kolegomis ne kartą lankėmės „Action! by Apollo“ erdvėje, apie kurią galime pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Džiaugiamės šia užsimezgusia partneryste, nes sostinėje tikriausiai nėra geresnės vietos krepšinio rungtynių transliacijoms, jausmas, lyg stebėtum jas gyvai. Tikimės, jog mūsų fanams čia taip pat ypač patiks, nes būtent čia kviesime juos stebėti mūsų išvykos dvikovų“, –  vylėsi „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij. 

Vilniečiai „Action! by Apollo“ bus kviečiami praleisti laiką prieš ar po rungtynių, susitikti ir pabendrauti su „Ryto“ krepšininkais bei lankytis įvairiuose klubo renginiuose. 

Prisijungiant ir kitam sostinės klubo partneriui „Švyturiui“, šiuolaikiškame pramogų centre JBR narysčių turėtojų lauks įvairios „Ryto“ draugų dovanos bei specialūs pasiūlymai. 

„Prasidėjus rudeniui smagu pradėti ir naujas draugystes. Mūsų erdvėje vilniečių laukia tikrai daug krepšinio transliacijų, o atsispirsime nuo Europos čempionato. „Rytas“ – Lietuvos čempionai, o mes savo veikloje irgi keliame tik aukščiausius tikslus, tad nekantraujame sėsti prie bendrų renginių ir projektų“, – partneryste džiaugėsi „Action! by Apollo“ vadovas Alvydas Donėla. 

Prasidėjus Europos čempionatui, „Rytas“, kartu su „Action!byApollo“, kviečia palaikyti Lietuvos vyrų rinktinę stebint mūsų šalies rungtynių transliacijas. 3500 kv. metrų ploto erdvėje veikia 35 įvairiausių pramogų ir maisto zonos, kuriose sporto aistruoliai taip pat išbandyti ten esančias pramogas.

rytasvilnius.lt

atgal