Mūšiui su Monaku „Rytas“ tikisi pilnos arenos – visiems bilietams šiandien taikoma 50 proc. nuolaida!

2019 m. sausio 31 d., 11:46
R.Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ artėjantį trečiadienį „Siemens“ arenoje kausis dėl vietos Europos taurės ketvirtfinalyje, o jį pateks viena iš dviejų komandų – namų areną ginsiantys vilniečiai arba svečiai iš Monako. Sostinės klubas nori turėti kuo stipresni šeštąjį žaidėją lemiamam sezono mūšiui, todėl atidaromas antrasis arenos aukštas ir šiandien iki vidurnakčio visiems bilietams į rungtynes su „AS Monaco“ – net 50 proc. nuolaida! 

Sostinės komanda trečiadienį Belgrade atlaikė visą šusnį emocijų – nuolat besikeičiantis rezultatas, atkakli kova bei paskutinę sekundę į krepšį įkritęs Artsiomo Parakhouskio šūvis išplėšęs pergalę. Kitą trečiadienį „Rytas“ stoja į mūšį su „AS Monaco“, o Europos taurės E grupėje situacija tokia, jog pergalę iškovojęs klubas keliaus tiesiai į ketvirtfinalį. Pergalės atveju stipriausiųjų aštuntuke nugalėtojų jau laukia šiame etape be pralaimėjimų žengiantis „Valencia“ klubas.

„Norime, kad kuo daugiau vilniečių atvyktų į areną, todėl kartu su komanda nutarėme šiandien padovanoti esamiems ar būsimiems sirgaliams galimybę stebėti kovą dėl pergalės pilnutėlėje arenoje. Juk tik būnant kartu galime pajausti tokias ryškias emocijas bei įkvėpti komandai pergalei“, – teigė klubo rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė.

50 proc. nuolaidą visiems bilietams „Rytas“ aistruoliams dovanoja iki ketvirtadienio vidurnakčio, tačiau verta pabrėžti, kad ji negalioja mokesčiams.

Bilietai – „Tiketoje“!

 

rytasvilnius.lt

atgal