Me2U Iš arti | S03E04 | Sunkesniu keliu

2023 m. sausio 03 d., 13:50

Žiemiškais krepšinio kalneliais paslidinėjęs Vilniaus „Rytas“ gruodžio mėnesio šuolį baigė sėkmingai. FIBA Čempionų lygos batalijas tęsiantis sostinės klubas pristato naują „Me2U Iš arti“ epizodą, kurio pavadinimas „Sunkesniu keliu“.  

Dviženkliu skirtumu Herclijos „Bnei Herzliya“ Vilniuje nusileidęs „Rytas“ tarptautiniame turnyre susikomplikavo savo padėtį ir visus žetonus statė ant paskutinės akistatos su Tenerifės „Lenovo“.   

„Galvoje tuo metu buvo vienintelis dalykas, kad turime laimėti tas rungtynes. Galėjo taip susiklostyti, kas vėliau ir nutiko, kad jei būtume pralaimėję, tiesiog būtume iškritę iš grupės. Ėjome maksimaliai susikaupę ir paprasčiausiai nebebuvo kur trauktis“, – dėstė dvigubą dublį prieš Tenerifės ekipą atlikęs Gytis Radzevičius. 

Namų tvirtovėje sostinės komanda 85:78 nugalėjo svečius iš Tenerifės, Atėnų „Peristeri“ įveikė „Bnei Herzliya“ ir geriausiu įmanomu scenarijumi vilniečiai grupių etapą užbaigė antroje vietoje įgaudami namų pranašumą. 

Gruodį, per dvejas Čempionų lygos rungtynes, 20,5 taško ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką fiksavęs Elvaras Fridrikssonas mano, kad sėkmingus asmeninius pasirodymus daugiausiai lemia pasitikėjimas ir gyvas šeimos palaikymas. 

„Nemaniau, jog žaisiu geresnėse lygose, kol neatvykau į Lietuvą. Gavau nemažai pasitikėjimo, daug išmokau ir tada pradėjau tikėti, kad galiu tapti geru žaidėju, ir kilti į aukštesnį lygį. Nusistačiau trumpalaikius tikslus ir norą kasdien mėgautis žaidimu, nesikoncentruojant į ateitį, nes mes linkę susifokusuoti į ilgalaikius tikslus ir pamirštame džiaugtis momentu. Aš tiesiog ateinu į treniruotę ir ja džiaugiuosi, nes profesionaliai žaidžiu krepšinį, nors nemaniau, kad tą darysiu. Taip, aš esu čia ir tikiuosi, kad man pavyks pakilti dar aukščiau“, – atviras buvo islandas.

Gruodžio 29 d. sostinės komandos nariai susirinko į bendrą šventinę vakarienę, o joje pirmasis palinkėjimus išsakė „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas.  

„Šiame kalėdiniame ir naujametiniame laikotarpyje noriu palinkėti jums, kad išliktumėte savimi, su savo charakteriu ir nugalėtojo mentalitetu. Taip pat išlikite sveikais ir kai turėsite abu šiuos dalykus: charakterį ir sveikatą, nesijaudinkite, pirmasis jus pasivys. Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų“, – susirinkusiems linkėjo „Ryto“ strategas.  

Šiandien 19.30 val. „Rytas“ toliau kausis dėl patekimo į Čempionų lygos „Top 16“ etapą. Įkrintamosiose, iki dviejų pergalių, vilniečiai „Jeep“ arenoje pasitiks Salonikų PAOK iššūkį.

rytasvilnius.lt

atgal