Me2U Iš arti | S03E03 | Sustok, akimirka žavinga

2022 m. gruodžio 08 d., 13:45

Lapkričio mėnesis Vilniaus „Rytui“ atnešė ne vieną džiugią akimirką. Trečioje „Me2U Iš arti“ klubo dokumentikos serijoje – sėkminga vilniečių atkarpa ir įsimintiniausi „Ryto“ mūšių momentai. 

Sniego gniūžtę gruodžio pradžioje gavę vilniečiai rudenį užbaigė tikrai solidžiai – 6 pergalėmis iš eilės. Viena iš jų – namų tvirtovėje prieš Kauno „Žalgirį“. 

Fenomenalų šou sukūręs Marcusas Fosteris pelnė 34 taškus (11 taškų iš eilės ketvirtojo kėlinio pabaigoje), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą. Vieną geriausių krepšininko karjeros mačų lydėjo MVP skanduotės tribūnose, o iškart po interviu žaidėjo rūbinėje laukė komandos draugai, kurie jau buvo pasiruošę aplieti jį vandeniu. 

 

„Nuostabus sekmadienio vakaras nuostabioms rungtynėms, nemeluosiu. Aš taip tuo mėgavausi, girdėdamas šiuos sirgalius svarbiose rungtynėse, kurie rodo stiprią meilę man. Kaip ir sakiau, atiduosiu visą save, ypač tokiuose mačuose“, – šypsodamasis kalbėjo M. Fosteris.

Tolimesnis epizodo veiksmas keliasi į treniruotę „Impuls“ sveikatingumo klube, po kurios Martynas Echodas, kartu su širdies drauge, papasakojo apie sunkų etapą Italijoje ir sugrįžimą į Vilnių. 

Penktą sezoną „Ryte“ žaidžiantis 25-erių puolėjas FIBA Čempionų lygoje per 4 rungtynes fiksuoja 13,8 taško (59,4 proc. dvit.), 7,5 atkovoto kamuolio, 1,3 rezultatyvaus perdavimo bei 17,3 naudingumo balo.   

„Pas mus nėra išreikšto emocinio lyderio, kuris sutvarkys reikalus aikštelėje. Visi turime dėti žingsnelį į priekį, vieni kitus palaikyti, imdamiesi lyderystės ir nelaukti, kol kažkas sudrausmins kitą žaidėją. Kiekvienas turėjo prisiimti daugiau atsakomybės ant savo pečių ir taip padarėm, o rezultatai kalba patys už save, nors dar anksti kalbėti, bet išvados padarytos“, – kalbėjo „Ryto“ centras.

Dviem pralaimėjimais Čempionų lygos išvykose startavęs „Rytas“ namuose nebeturėjo kur trauktis. Lapkričio 1 d. „Jeep“ arenoje nuo pirmos žaidimo minutės užsikūrusi sostinės ekipa 89:64 ant menčių paguldė nepralaimėjusią Atėnų „Peristeri“. 

Beveik po mėnesio pertraukos į Atėnus išvykę vilniečiai ten įsirašė dar vieną užtikrintą pergalę prieš Vassilio Spanoulio kariauną ir iš paskutinės šoko į antrąją vietą H grupėje. 

Tai neįtikėtina pergalė, mums to tikrai reikėjo, ne tik kaip paskatinimo ar motyvacijos ir toliau taip žaisti, bet tam, kad pasiektume naujas aukštumas. Tai parodo, kad pradėjome ne taip gerai dėl įvairių kliūčių, lapkritis buvo sunkus, bet ištaisėme dalykus, išlikome komanda, pradėjome suprasti savo roles ir padarėme tai, ko reikia norint būti sėkmingais“, – rūbinėje dėstė „Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Jarvisas Williamsas.

rytasvilnius.lt

atgal