Me2U Iš arti | S02E08 | Titulo vagystė

2022 m. liepos 20 d., 17:15

Nuslūgus emocijoms po Vilniaus „Ryto“ triumfo finale, sostinės klubas kviečia pažvelgti į tai, kas liko neatskleista už „Jeep“ parketo ir ką komanda išgyveno paskutinėje sezono stadijoje. Svarbiausi ir įdomiausi finale užfiksuoti Lietuvos čempionų momentai – aštuntoje „Me2U Iš arti“ dalyje. 

Visko sutalpinti į tai, kas tuo metu vyko sostinėje ir Panevėžyje, tikriausiai nebūtų įmanoma. Tačiau 72 minučių trukmės dokumentikoje atveriamos durys į komandos rūbinę, atskleidžiama nuo ko prasideda Giedriaus Žibėno rytas po rungtynių, kokius motyvacinius dalykus finale taikė Georgios Dedas, taip pat parodomas komandos šventimas rūbinėje ir prie Baltojo tilto.

Epizode neužmirštama ir „Ryto“ administracijoje dirbančių žmonių, kurie paaiškino sprendimą finalą žaisti „Jeep“ arenoje bei papasakojo apie čempioniškų marškinėlių gamybos procesą.

Birželio 28 d. „Action!byApollo“ erdvėje vykusioje specialioje premjeroje pirmieji šį kūrinį išvydo JBR fanų klubo nariai. 

„Nežinau kuris treneris yra pasakęs, kad serijose iki keturių pergalių – taktika, strategija apie krepšinį yra pirmos kelios rungtynės. Visa kita yra žaidėjai, jų emocinė būsena, motyvacija, fizinė sveikata ir charakteris. Aišku, laikas parodys, o kaip bus pamatysime“, – po antrosios pergalės finale kalbėjo G. Žibėnas. 

Tikra drama vyko ketvirtosiose finalo rungtynėse, kuriose didelį pranašumą išbarstęs „Rytas“ visgi 78:77 paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę Panevėžyje ir taip atsidūrė per žingsnį nuo titulo. Po laimėtos akistatos Speedy Smithas akcentavo tai, kad ši komanda yra kaip šeima.   

„Tai yra tai, ką mes darome, mes išlikome kartu – tai mūsų svajonė. Vos nepralaimėjau rungtynių, bet Margiris, kapitonas, Tanneris, jie mane patempė ir šis dalykas yra apie tai. Komandinės pastangos, jie turi mano užnugarį, aš turiu jų. Buvau taip pasiruošęs šiai atmosferai šiandien. Nelieskite mano trenerio – šis dalykas yra apie tai, kadangi mes esame šeima ir išeisime bei padarysime tai, ką turime padaryti. Pagarba treneriui, nes mes grįžome“, – emocingai dėstė S. Smithas.

Finalo serijai sugrįžus į Vilnių įtampos buvo ne ką mažiau. Sausakimšoje „Jeep“ arenoje varžovus vis besiviję vilniečiai, paskutiniame ketvirtyje sugebėjo perlaužti dvikovos eigą ir pergalingai uždaryti seriją prie savų aistruolių. 

„B Tribūna“ yra nerealūs – tikrai geriausi fanai Lietuvoje. Pasikūrusi „Jeep“ arena taip pat yra nereali. Komanda buvo išsibalansavusi keletą kartų per sezoną, buvo sunkių momentų, „Lietkabelis“ mus nugalėjo KMT pusfinalyje, mums tai buvo didelė agonija. Nerealus jausmas laimėjus čempionatą, norisi verkt, bet paverksiu po to, nes dabar dar nesuprantu ką padarėm“, – iškovotu trofėjumi džiaugėsi Margiris Normantas.

Paskutinis sezono epizodas, kurio pavadinimas „Titulo vagystė“, baigiamas atvirais vyr. trenerio žodžiais žaidėjams ir garsiu komandos šūkiu „Rytas“. 

rytasvilnius.lt

atgal