Me2U Iš arti | S02E07 | Sugrįžtantis Rytas

2022 m. balandžio 23 d., 11:15

Darbas nėra baigtas. Iki reguliaraus „Betsafe–LKL“ sezono finišo Vilniaus „Rytui“ liko tik du mačai. Naujame „Iš arti“ epizode, kurį pristato klubo partneris – „Me2U“, prisimenamos vilniečių pergalės Kaune ir Panevėžyje, Speedy Smitho pasitikėjimas savimi bei parodomas amerikiečio Tannerio Leissnerio ir jo žmonos gyvenimas Vilniuje.  

Balandžio 11 d. Panevėžyje „Ryto“ laukė svarbi akistata. Įtempta dvikova pareikalavo 45 minučių emocingos kovos, kur viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Rungtynių herojumi pratęsime tapo Speedy Smithas, kuris dūrė lemiamą tolimą šūvį su pražanga ir po 4 taiklių Margirio Normanto baudų metimų „Rytas“ triumfavo – 90:86. Ši pergalė leido vilniečiams įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Tas metimas parodo, kokia komanda esame. Mano merginai patiko mano reakcija pataikius, ji sakė, kad tai yra žmogus, kurį pažįstu. Prieš tą epizodą „Lietkabelis“ metė baudas ir aš paklausiau trenerio: kokį derinį žaidžiame? Kadangi pramečiau 5 metimus prieš tai. Jis sakė daryti tą patį derinį dar kartą, mes to norime. Kai jis taip pasakė, aš atsakiau: gerai, šį metimą pataikysiu. Treneris turi tiek pasitikėjimo manimi, žaidėjai nieko nesakė, jie buvo už. Man tai buvo nuostabus jausmas, turėti tokį pasitikėjimą iš trenerių ir žaidėjų bei taip užbaigti mačą“, – pergalę prisiminė S. Smithas. 

Legionierių atvykimas į naują šalį ir prisitaikymas prie jos gyvenimo ritmo nėra lengvas. Apie tai plačiau pasidalina su savo žmona Saša praėjusią vasarą vestuves atšventęs ir keliose skirtingose šalyse žaidęs T. Leisneris.  

„Sunku būti toli nuo šeimos visus metus, mes su Saša ir komandos draugai tai patiria. Sunku nebūti gimtadieniuose, man gimė dukterėčia prieš du metus. Praleidžiame didelius gyvenimo įvykius, susijusius su šeima. Amerikoje yra lengva, nes mes ten žinome viską. Čia yra mano pirmi metai Lietuvoje, nežinau šios kalbos, tad kiekvienoje šalyje būna sunku prisitaikyti ir nebūti savo gimtinėje, bet žiūrint apskritai – tai gera patirtis, mėgaujamės kultūra“, – dėstė T. Leissneris. 

Pasibaigus treniruotei, sostinės komandos nariai rinkosi į bendrą vakarienę. Po jos, vairuodamas atgal namo, T. Leissneris buvo atviras – tokie susitikimai ir pokalbiai ne tik apie sportą atsiliepia ir aikštelėje. 

„Manau, labai svarbu, jog komanda būna kartu, nes galime tiesiog kalbėtis ir pabūti už krepšinio aikštelės. Svarbu labiau asmeniškai kiekvieną pažinti ir tikiu, kad tai padės mums sezonui einant į galą, jog atkrintamosiose galėtume žaisti kartu“, – mano amerikietis.     

Šiandien „Rytas“ sužais paskutines reguliaraus sezono rungtynes namuose vietiniame fronte. Vilniečiai 17 val. „Jeep“ arenoje susitiks su Alytaus „Dzūkija“, bilietus platina „Tiketa“.

rytasvilnius.lt

atgal