Me2U Iš arti | S02E03 | Pirmyn, vilniečiai

2021 m. spalio 08 d., 16:40
rytasvilnius.lt nuotr.

Naujo krepšinio sezono vartus pravėręs Vilniaus „Rytas“ pristato dar vieną „Iš arti“ epizodą. Sostinės klubo dokumentikoje, kurios partneris – „Me2U“, pasakojama apie esančią žaidėjų rinką, Speedy Smitho pasirašymą ir vilniečių rungtynes su Pasvalio bei Šiaulių ekipomis.

Trečiąjį epizodą pradėjo „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas: „Situacija rinkoje šiuo metu tikrai yra įtempta ir dauguma lygų yra prasidėjusios, tad surasti žaidėjus tikrai nėra paprasta, bet įmanoma. Be abejo, šiuo metu yra gerų žaidėjų, kurie dar nėra pasirašę sutarčių, bet ne visada visos komandos gali pasiūlyti to, ko dauguma nori.“

Prieš pirmąsias „Betsafe–LKL“ sezono rungtynes Pasvalyje, sostinės ekipos vyr.treneris Giedrius Žibėnas akcentavo „Ryto“ vardą: „Vyrai, patys žinote kokiai komandai atstovaujate bei kas parašyta ant marškinėlių. Pirmyn!“ 

Vilniečiai pirmąją sezono dvikovą prieš „Pieno žvaigždes“ laimėjo – 76:66 ir rugsėjo 19 d. pranešė apie komandą papildžiusį amerikietį S.Smithą. 

Rugsėjo 22 d. į Lietuvą atvykęs gynėjas po medicininės apžiūros, kitą dieną jau prisijungė prie komandos treniruočių. 

„Žinau, kad atvykau kiek pavėluotai, bet bandysiu jus pasivyti. Noriu, jog žinotumėte, kad atvykau čia laimėti rungtynių ir tikiuosi būti komandos dalimi“, – komandos draugams prisistatė S.Smithas. 

D.Zavackas šio krepšininko panašumų įžvelgė lyginant jį su kitu „Ryto“ įžaidėju: „Daugiausiai imponavo tai, kad jis ne vieną sezoną žaidęs Europoje ir gali įtraukti komandos draugus į patį žaidimą. Šiek tiek panašus į Vaidą (Kariniauską), bet taip pat skirtingas, nes paskutinius keletą sezonų demonstravo neblogą pataikymą iš toli.“

Namų arenoje rugsėjo 25 d. „Rytas“ pasitiko Šiaulių ekipą, prieš kurią laimėjo 79:76, tačiau paskutinį ketvirtį nusileido 13:31. Po jos vilniečių vyr.treneris rūbinėje teigė, kad tokia rungtynių pabaiga yra nepagarba visiems.

„Didžiausia nepagarba. Pirmiausia mums visiems, tada fanams, organizacijai, klubui. Vietoje to, kad pabaigtume galingai ir kažkiek patobulėtume, kiekvieną kartą, diena iš dienos, kas turi būti mūsų galvose 24 valandas per 7 dienas, nes sezonas jau prasidėjo. Dauguma komandų laukia, kol galės mus nubausti“, – seriją baigė G.Žibėno kalba.

„Rytas“ spalio 9 d. namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“, o spalio 19 d. vilniečių sostinėje lauks FIBA Čempionų lygos akistata su Burgoso „San Pablo“.

rytasvilnius.lt

atgal