Mareko Blaževičiaus vedamas „Rytas“ išvykoje nusileido Kauno „Žalgiriui“

2020 m. sausio 26 d., 20:30
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (13/7)  Kaune patyrė pralaimėjimą Kauno „Žalgiriui“ (18/2) 61:71 (14:10, 10:26, 20:16, 17:19).

Į Kauną atvykę vilniečiai pirmąjį kėlinį pradėjo greitomis atakomis ir praėjus 7 žaidimo minutėms abiejų ekipų rezultatas buvo lygus (9:9). E. Bendžius išprovokavo pražangą ties tritaškio linija, sumetė du baudų metimus ir „Rytas“ po to taškų nepelnė ir pirmasis kėlinys baigėsi 14:10.

Antrasis ketvirtis buvo kiek mažiau rezultatyvesnis sostinės komandai ir po pirmosios pusės vilniečiai nusileido rezultatu 36:24.

„Rytas“ prasidėjus antrajai rungtynių pusei varžovams atitrūkti neleido ir žibėjęs Marek Blaževič vedė vilniečius į priekį. Po antrojo kėlinio vilniečiai vijosi „Žalgirį“ 44:52.

Paskutiniajame kėlinyje po taiklių M. Blaževič baudų „Rytas“ priartėjo 48:52. Tačiau daugiau vilniečiams priartėti nepavyko ir jie patyrė pralaimėjimą 61:71.

„Rytas“: Marek Blaževič 18, Mindaugas Girdžiūnas 17 (3/6 trit.), Eimantas Bendžius 10 (2/4 trit.).