Mamos dienos proga – organizuojamos tradicinės ropliukų lenktynės

2019 m. balandžio 29 d., 15:13
rytasvilnius.lt nuotr.

Antrą kartą Vilniaus „Ryto“ klubo istorijoje Motinos dienos proga aistruolių laukia ropliukų lenktynės, kurios yra itin populiarios viso pasaulio arenose! Jau gegužės 5-ąją „Ryto“ arenoje rungtynių su Prienų „Skycop“ ilgosios pertraukos metu mažieji ropliukai susirungs dėl „Ryto“ taurės. Praeitų metų pirmosios vietos nugalėtoja Helga Gorina sutiko tapti šių metų renginio ambasadore.

Rungtynių pradžia: 17:20 val.

Vieta: „Ryto“ arena, Ozo g. 14a, Vilnius.

Su mumis susisiekti galite el. paštu: club@rytasvilnius.lt arba telefonu +370 647 42126.

Dalyviai: Vilniaus „Ryto“ kūdikių lenktynėse registruotis gali pilnamečiai asmenys, kurie yra tėvai arba legalus vaiko (6-12 mėn. (imtinai) amžiaus renginio metu) globėjas. Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubą valdančios įstaigos VšĮ „KK Statyba“ darbuotojai ir artimieji renginyje dalyvauti negali. Lenktynėse dalyvaujantys kūdikiai renginio dieną turi būti ne jaunesni nei 6 mėn. bei ne vyresni nei 12 mėn (imtinai) amžiaus. Privaloma su savimi turėti vaiko amžių patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimo kopiją, pasą ar kt.).

Registracija: iki gegužės 1 d., 12:00 val. REGISTRACIJOS FORMA

 

Atvaizdo naudojimas: renginyje dalyvauti užsiregistravę asmenys sutinka, jog jų ar jų vaiko/globotinio atvaizdas gali būti naudojamas renginio reklamai ar jo nušvietimui žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose.

Prizai: Vilniaus „Ryto“ ropliukų lenktynių taurė ir rėmėjų bei mūsų dovanų paketai. 

Kita informacija: Organizatorius neatsako už dalyvių ar kitų asmenų susižalojimą renginio metu.

Dalyviai: kūdikiai turi būti 6-12 mėnesių amžiaus, bet negali mokėti vaikščioti. Vaikai virš vienerių metų dalyvauti konkurse negali.

Dalyvių skaičius – ribotas.

Du lydintieji asmenys galės kartu su dalyviu būti aikštėje.

Tėvai /globėjai galės naudoti įvairius daiktus (raktų pakabukai, žaislai, kt.) siekiant atkreipti kūdikių dėmesį.

Lenktynių trasa prasidės nuo tritaškių linijos ir baigsis kirtus krepšinio aikštelės vidurio liniją (apie 7 metrai).

Jeigu bet kuriuo lenktynių metu dalyviai pasijus nepatogiai (atsisakys ropoti, pradės verkti), tėvai/globėjai gali sustabdyti dalyvavimą lenktynėse.

rytasvilnius.lt

atgal