M.Girdžiūnas: „Džiaugiuosi, jog galiu būti komandos kilimo į viršų procese“

2017 m. gruodžio 17 d., 10:00
P.Žukausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ ekipą kartu su puolėju Arnu Butkevičiumi papildęs įžaidėjas Mindaugas Girdžiūnas teigia, kad jo sprendimą įtakojo ir sostinės klube įvykę teigiami pokyčiai. Jau sekmadienį 28-erių žaidėjas gali debiutuoti „Betsafe–LKL“ rungtynėse prieš „Šiaulių“ komandą.

„Viskas įvyko labai greitai, per maždaug porą dienų. Nors įvykiai rutuliojosi žaibiškai, tačiau viskas buvo apmąstyta. Pasitariau su šeima, o galutinai apsisprendžiau pats. Manau, kad priėmiau gerą sprendimą, – oficialiai „Lietuvos ryto“ komandos svetainei „bcvilnius.lt“ kalbėjo M.Girdžiūnas. – Aišku, visiems draugams buvo gana didelis šokas. Jie buvo pripratę mane matyti žaidžiantį Klaipėdoje ir gal net svarstė, kad niekur daugiau neišvyksiu.

O artimieji tik džiaugėsi ir nori, kad man viskas klostytųsi kuo geriau. Manau, šis pokytis išeis į naudą tiek man ir mano šeimai, tiek visai karjerai.“

Patyręs krepšininkas su „Lietuvos rytu“ pasirašė pustrečių metų trukmės kontraktą ir tikisi, jog šis laikotarpis jo karjeroje bus pažymėtas įsimintinais momentais.

„Aišku, lūkesčiai yra iškovoti kuo daugiau pergalių ir trofėjų. „Lietuvos rytas“ buvo kiek smuktelėjęs, tačiau dabar kyla į viršų ir džiaugiuosi, kad galiu būti šiame procese.

Man atrodo, kad įvyko persitvarkymas ir viskas atrodo gražu. Dabar tereikia kantriai siekti rezultatų, o jie ateis su laiku. Kol kas viskas juda tikrai gera kryptimi“, – teigė buvęs „Neptūno“ žaidėjas.

Vilniaus klubo naujokai jau mokosi trenerio Rimo Kurtinaičio derinius ir, anot M.Girdžiūno, šis procesas neturėtų užtrukti pernelyg ilgai.

„Kol kas viskas puiku. Treniruočių metu turime įsiminti daug informacijos. Tai gali kažkiek užtrukti, tačiau su komandos draugų pagalba, manau, po truputį įsivažiuosime.

Aišku, didelis pliusas, jog kartu su Arnu atvykome į Vilnių. Sostinėje jis jau yra gyvenęs, o man viskas čia nauja. Sulaukiu patarimų, kur skaniau pavalgyti, paveža. Viskas žymiai lengviau“, – sakė įžaidėjas, paminėjęs apie ateities siekius.

„Per savo karjerą įvairių troškimų turėjau daug. Buvau išsikėlęs tikslą patekti į Lietuvos rinktinę ir tai pavyko įgyvendinti. O žiūrint į priekį, tiesiog norisi žaisti krepšinį aukštame lygyje. Aišku, apie NBA nesvajoju. Jei reikėtų išskirti kokį čempionatą, tai būtų Eurolyga.“

Sekmadienį „Lietuvos ryto“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje susitiks su „Šiaulių“ komanda, o būsimajame mače jau gali žaisti abu klubo naujokai.

„Kviečiu visus fanus ateiti palaikyti mūsų ekipos ir stengsimės jums padovanoti pergalę. O dėl mano ir Arno pasirodymo aikštėje sprendimą priims treneriai“, – sakė M.Girdžiūnas.

„Lietuvos ryto“ komanda gruodį paskelbė šeimos mėnesiu ir keturis bilietus į rungtynes kviečia įsigyti net su 40-ies procentų nuolaida. Bilietai – „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal