M.Echodas: „Stengiuosi gauti trenerio pasitikėjimą“

2017 m. rugsėjo 21 d., 10:32

Martynui Echodui pirmosios oficialios rungtynės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje susiklostė sėkmingai. Puolėjas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių pelnydamas 17 taškų ir atkovodamas 5 kamuolius.

P.Žukauskas nuotr.

„Tikrai malonu. Puolime neblogai sužaidžiau, bet gynyboje padariau daug smulkių klaidelių. Visada yra kur geriau sužaisti, bet džiaugiuosi“, – sakė 20 metų 206 cm ūgio krepšininkas.

„Betsafe-LKL“ sezoną vilniečiai pradėjo 102:90 nugalėdami Pasvalio „Pieno žvaigždes“, tačiau Echodas atskleidė, jog Rimas Kurtinaitis auklėtiniams turėjo daug priekaištų.

„Puolimas buvo neblogas, tačiau gynyboje tikrai labai prastai žaidėme. Tai tik pirmosios rungtynės, tačiau treneris tikrai nebuvo patenkintas tuo, kaip mes žaidėme. Mūsų galimybės tikrai yra daug didesnės“, – sakė Echodas.

Vasarą „Šiaulių“ marškinėlius į „Lietuvos ryto“ aprangą iškeitęs atletas pirmosiose sezono rungtynėse žaidė 16 minučių. Vienas perspektyviausių šalies krepšininkų mano, jog dėl klubą papildysiančių naujokų jo žaidimo laikas netrukus sumažės, tačiau žada sunkiai dirbti dėl savo minučių.

„Komandoje sulauksime aukštų žmonių papildymo, todėl turbūt gausiu mažiau žaisti, bet stengiuosi per treniruotes kiekvieną dieną įrodyti, kad galiu žaisti, galiu gintis ir stengiuosi gauti trenerio pasitikėjimą“, – teigė Echodas.

Pirmosiose sezono rungtynėse sėkmingai pasirodė ir kiti „Lietuvos ryto“ priekinės linijos nariai: Robertas Carteris pelnė 25, Rokas Giedraitis – 15, Travisas Petersonas – 11 taškų. Echodas neabejoja, jog sėkmingo klubo aukštaūgių žaidimo galima laukti viso sezono metu.

„Mūsų tokie deriniai. Mes žaidžiame daug „du prieš du“. Mūsų žaidimas paremtas perdavimų, užtvarų ir įkirtimų gausa. Manau, kad turime gerus įžaidėjus, kurie atlieka daug gerų perdavimų, todėl manau, jog aukštaūgiai sėkmingai žais visada“, – savo naujuosius bendraklubius įvertino Echodas.

M.Bendikas, basketnews.lt

atgal