M.Echodas ir R.Giedraitis svariai prisidėjo prie rinktinės pergalės

2018 m. vasario 26 d., 21:26
R.Vyšniauskas nuotr.

Lietuvos rinktinė (4–0) „Švyturio“ arenoje 106:50 (28:19, 20:8, 26:12, 32:11) sutriuškino C grupės autsaiderę Kosovo nacionalinę komandą (0-4) ir pasaulio čempionato atrankoje toliau žengia be pralaimėjimų.

Pirmasis kėlinys priklausė sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniavusiam Eimantui Bendžiui. Paskui mūsiškį nespėjo varžovai, o tuo pasinaudojęs klaipėdietis vieną po kito smeigė tritaškius – net 6 iš eilės – ir taip kėlė garso lygį „Švyturio“ arenoje.

Snaiperis taip pat pridėjo vieną dvitaškį ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 20 taškų. Per likusius ketvirčius Bendžius pridėjo 2 taškus, tačiau didesnio puolėjo indėlio pernelyg neprireikė – Lietuvos rinktinė po dviejų kėlinių autsaiderius jau triuškino 48:27, po trijų – 74:39.

Ketvirtasis kėlinys tapo pasimėgavimu ir žiūrovams, ir žaidėjams. Arnoldas Kulboka, debiutavęs rinktinėje, smeigė tris tritaškius ir pelnė pirmuosius taškus nacionalinėje komandoje. Kiti debiutantai, Martynas Echodas ir Laurynas Birutis, drebino krepšius dėjimais.

Lietuvos rinktinė: Eimantas Bendžius 22 (6/6 trit.), Rokas Giedraitis 18, Martynas Echodas 12 (8 atk. kam.), Marius Grigonis ir Adas Juškevičius po 11, Edgaras Želionis 10.

Kosovo rinktinė: Shawnas Jonesas 23, Gezimas Morina 8.