M.Carteris: „Partizan“ mėgsta žaisti greitai“

2017 m. spalio 18 d., 12:00
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ ekipos gynėjas Marcas Carteris po truputį užsitarnauja trenerio Rimo Kurtinaičio pasitikėjimą. Praėjusį savaitgalį amerikietis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, kai į Klaipėdos „Neptūno“ krepšį įmetė 12 taškų.

Prieš šio vakaro Europos taurės rungtynes Belgrade 32 metų 192 cm ūgio legionierius žino, kad jo rolė dar labiau išaugs.

Ekipai negalės padėti traumas patyrę Benas Madgenas ir Chrisas Krameris.

„Laukia rungtynės išvykoje, tačiau esu pripratęs žaisti varžovų arenose. Mums trūks sirgalių palaikymo, todėl turėsime būti susikaupę ir pasiruošę kautis. Laukiame mačo prieš „Partizan“, – kalbėjo M.Carteris, pažymėjęs triukšmingus varžovų klubo sirgalius.

„Praeityje man yra tekę žaisti prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą, kurios fanai sukūrė tikrai įsimintiną atmosferą. Buvo smagu ten žaisti.

Girdėjau, jog „Partizan“ fanai yra ne ką prastesni. Visada džiugu, kai žmonės myli krepšinį.

Žinoma, bus sunkiau žaisti be Ch.Kramerio ir B.Madgeno, tačiau geros komandos turi būtų subalansuotos ir rasti išeitį.

Turėsime išsisukti iš šios situacijos, taip pat padidės mano minučių skaičius aikštėje ir vaidmuo aikštėje bus svarbesnis.

Privalėsime įvykdyti visas trenerio užduotis. Žinome, jog „Partizan“ yra jauna ir greita komanda, todėl turime kontroliuoti rungtynių ritmą ir pasitaikius progai, kontratakuoti.

Negalime neužstrigti puolime ir reikės rasti būdų pelnyti lengvus taškus.

Bandysime demonstruoti savo žaidimą ir tikėkimės, kad viskas bus gerai“, – sakė M.Carteris.

„Lietuvos ryto“ ir Belgrado „Partizan“ komandų rungtynes trečiadienį tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Susitikimo pradžia – 21 val.

bcvilnius.lt

atgal