Loukas Mavrokefalidis – apie neregėtą karjeroje atmosferą bei sezoną Vilniuje

2018 m. liepos 04 d., 09:00
R.Vyšniausko nuotr.

Vienas Vilniaus „Ryto“ klubo praėjusio sezono lyderių Loukas Mavrokefalidis savo vasarą leidžia lankydamas draugus bei artimuosius Atėnuose ir kęsdamas beveik 40 laipsnių karštį siekia įsirengti naujai įsigytą butą. Vidurio puolėjas sutiko pasidalinti įspūdžiais apie prabėgusius krepšinio metus Vilniuje, gyrė atmosferą „Siemens“ arenoje ir viso klubo viduje.

33-ejų L.Mavrokefalidis pastarosiomis dienomis yra ypatingai užimtas. 8 mėnesius Graikijoje nebuvęs „centras“ kasdien bando aplankyti kuo daugiau savo bičiulių ir jau netrukus keliaus atostogų.

Graikas kalbėdamas apie Vilnių prisiminė ilgas treniruotes, tačiau gyrė sostinę bei klubą:

„Kiekvienas sezonas yra nauja bei vertinga patirtis ir šis nebuvo išimtis. Treniruotės nebuvo lengvos, sezonas ilgas, bet man ir mano šeimai labai patiko Vilniuje. Puikus miestas bei klubas.“

– Kokį įspūdį jums paliko „Ryto“ klubas?

– Tai labai profesionalus klubas, kuris turi turtingą istoriją. „Rytas“ savo trofėjų lentynoje turi du Europos taurės titulus bei ne kartą laimėjo nacionalines pirmenybes. Vilniaus komandą žino visoje Europoje ir aš tikrai mėgavausi praėjusiu sezonu Lietuvos sostinėje.

Galbūt pirmą kartą karjeroje atstovavau klubui, kurio viduje beveik visi žaidėjai bei darbuotojai buvo labai geri ir malonūs žmonės.

– Žaidėjai ne kartą minėjo gerą atmosferą komandoje. Kas tai lėmė?

– Visi buvome kaip viena šeima, o to paslaptis? Klube tiesiog buvo vien geri vyrukai. Visi vienas kitam padėdavome, jeigu prireikdavo pagalbos ir aš kalbu ne tik apie žaidėjus bei trenerius, bet ir apie administracijos darbuotojus.

– Kas jums su šeima labiausiai patiko Vilniuje?

– Atėjus balandžio mėnesiui oras Lietuvoje tampa tobulu. Namuose Graikijoje vasarą man yra per karšta, o Lietuvoje – pats tas. Žmonės Vilniuje yra labai draugiški, daugelis kalba angliškai, todėl leidžiant laisvalaikį senamiestyje ar kur kitur yra nesunku susikalbėti. Vilnius yra puikus miestas, kuris labai patiko man ir mano šeimai.

– Graikijos krepšinis garsėja savo atmosfera bei stipriu sirgalių palaikymu. Ką manote apie krepšinio fanus Vilniuje?

– Graikijoje atmosfera krepšinio rungtynių metu arenose yra nuostabi, garso būna daug, tačiau kartais į aikštę yra pradedami mėtyti daiktai, prasideda muštynės ir kyla pavojus žiūrovų sveikatai. Dėl šių priežasčių man arčiau širdies yra atmosfera „Siemens“ arenoje, kuri buvo puiki viso sezono metu.

– Ką manote apie naująjį „Ryto“ strategą Dainių Adomaitį?

– Žinau, kad jis yra Lietuvos nacionalinės komandos strategas apie kurį girdėjau labai daug gerų atsiliepimų. Esu rungtyniavęs prieš jo vadovaujamą „Neptūno“ ekipą ir jau tuomet atkreipiau dėmesį, kad tai yra geras treneris. Jo komanda žaidė agresyviai, gerai gynėsi, o žaidėjai priėmė gerus sprendimus aikštėje.

bcvilnius.lt

atgal