Limožo ekipos treneris: „Būsime agresyvūs ir skirsime dėmesį „Lietuvos ryto“ snaiperiams“

2017 m. lapkričio 07 d., 14:06
limogescsp.com/Olivier Sarre nuotr nuotr.

Limožo CSP vyr. treneris Kyle'as Millingas tikisi itin karštos atmosferos „Siemens“ arenoje. Prancūzijos ekipos vairininkas žino, jog būsimasis Europos taurės mačas „Lietuvos rytui“ yra itin svarbus ir vilniečiai padarys viską, kad tik pasiektų itin reikalingą pergalę.

Prieš rungtynes 43-ejų krepšinio specialistas kalbėjo su oficialia vilniečių svetaine „bcvilnius.lt“.

„Šeštadienį vakare išvykoje laimėjome mačą Prancūzijos čempionate. Tai mums suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, nes prieš tai lygoje buvome patyrę dvi nesėkmes iš eilės.

Į Vilnių keliavome ilgai ir teko vykti per Paryžių, tačiau tikimės čia laimėti ir įsirašyti dar vieną pergalę“, – sakė K.Millingas.

CSP klubo strategas išskyrė stipriąsias „Lietuvos ryto“ puses.

„Lietuvos komandoje yra nemažai metikų, kurie gali puikiai atakuoti krepšį, kaip ir ties tritaškio linija tiksliai perduoti kamuolį ekipos draugams.

Turėsime neleisti laisvai judėti kamuoliui, skirti dėmesį klubo snaiperiams. Tikimės, kad rungtynėse neišmuš jų diena.

Privalėsime žaisti agresyviai ir šiuo aspektu nenusileisti vilniečiams. Žinau, kad šis mačas „Lietuvos rytui“ yra labai svarbus ir jie bus nusiteikę kovoti dėl kiekvieno aikštės centimetro bei savo žiūrovams padovanoti pergalę.

Žinoma, šios rungtynės yra svarbios ir mums, tačiau daug svarbesnės vilniečiams. Jie žais namuose, be to, mūsų sąskaitoje yra dvi pergalės, tuo tarpu lietuviai laimėjo tik sykį.

Jei šįkart pasiseks mums, tai bus tarsi papildomas taškas, tuo tarpu pergalė „Lietuvos rytui“ suteiktų žymiai geresnes galimybes C grupėje“, – teigė K.Millingas.

„Lietuvos ryto“ komandos sirgaliai kviečiami įsigyti bilietus į Europos taurės rungtynes prieš Limožo CSP klubą. Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitiko su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietų kaina į rungtynes prieš CSP ekipą – vos nuo 8 eurų.

bcvilnius.lt

atgal