Liko keli tūkstančiai bilietų: „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ mūšio tikimasi sausakimšoje arenoje

2017 m. spalio 02 d., 10:05
Klubo nuotr. nuotr.

Sekmadienio vakaras „Siemens“ arenoje, kai į kovą stos du garsiausi Lietuvos krepšinio klubai, žada ypatingas emocijas sporto aistruoliams. Tikimasi, kad „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės vyks sausakimšoje arenoje.

Šiuo metu kasose liko mažiau nei 4 tūkstančiai bilietų. Likus savaitei iki rungtynių tai yra rekordiškai mažai. Pranešama, kad paskutinėmis dienomis bilietų kaina gali kilti.

Šiuo metu bilietų kainos prasideda nuo 9 eurų. „Tiketa“ praneša, kad žmonės itin aktyviai domisi dviejų garsiausių Lietuvos krepšinio klubų akistata, o „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynės jau dabar yra pirmoje vietoje pagal bilietų pardavimus.

„Susitikimas su „Lietkabeliu“ parodė, kad šį sezoną „Lietuvos ryto“ ekipos rungtynės sulauks itin didelio susidomėjimo. Pažvelgus į dabartinius bilietų pardavimus, galime prognozuoti, jog sekmadienį akistatoje su „Žalgiriu“ arena bus sausakimša.“, – teigė „Tiketos“ vadovas Andrius Žiauberis.

Tai bus pirmosios „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės šį sezoną. Susitikimas prasidės sekmadienį 17-ą valandą „Siemens“ arenoje.

bcvilnius.lt

atgal