„Lietuvos ryto“ šokėjomis panoro tapti visas būrys merginų

2017 m. rugsėjo 10 d., 10:37

Šeštadienį po „Lietuvos ryto“ ekipos treniruotės Vilniaus arenoje negeso šviesos – vyko atvira komandos šokėjų treniruotė, kurioje dalyvavo kelios dešimtys savo svajonės siekiančių merginų.

P. Žukauskas nuotr.

Jos stengėsi palikti kuo geresnį įspūdį, kad ateityje sulauktų kvietimo prisijungti prie sostinės klubo šokėjų grupės.

Užsiėmimas prasidėjo specialiais „InShapefitness“ trenerės Aurelijos Krušinskytės pratimais, o kiek vėliau sporto entuziastės atidžiai klausėsi ir profesionalios šokėjos bei choreografės Kristinos Pranytės nurodymų.

„Smagu, kad atėjo tiek daug merginų ir visos buvo drąsios – ne tik žiūrėjo, bet ir išbandė save aikštelėje.

Jos turi įdėti daug darbo ir pastangų, o jei gerai seksis, atsiras galimybė patekti į pagrindinę komandą, – atrankos ypatybes aiškino „Lietuvos ryto“ šokėjų grupės vadovė Edita Navickaitė. – Į naujokių ekipą patekti yra paprasčiau, kadangi mes priimame visas merginas, kurios nori ateiti.

Tikėkimės, kad šiandien treniruotėje dalyvavusios merginos prisijungs prie mūsų pradedančiųjų komandos, o vėliau – ir prie pagrindinės.

Palinkėčiau joms motyvacijos ieškant savęs bei mėgautis šokiu.“

Treniruotė, kurioje savo jėgas nusprendė išbandyti ir socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, baigėsi gimnastikos pamoka, o geriausiai pasirodžiusios merginos sulaukė prizų – naujojo sezono „Lietuvos ryto“ ekipos marškinėlių.

http://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=XsM3vPPGZ0k

bcvilnius.lt

atgal