„Lietuvos ryto“ sirgaliai – apie artėjančias rungtynes su „Žalgiriu“ ir perspektyvius žaidėjus

2017 m. spalio 02 d., 19:54

„Lietuvos ryto“ aistruoliai nekantriai laukia pirmosios akistatos su Kauno „Žalgiriu“ ir itin pagarbiai atsiliepia šalies čempionus. Tačiau tuo pačiu jie tiki, kad „Siemens“ arenoje nugalėti Eurolygoje rungtyniaujantį klubą Rimo Kurtinaičio auklėtiniai tikrai gali.

„Betsafe-LKL“ rungtynių metu pakalbinti „Lietuvos ryto“ fanai teigė, kad komandai dar reikia susižaisti ir atgauti jėgas po sunkių fizinių treniruočių.

„Galbūt, reikia pailsėti, nes dabar žaidėjai atrodo pervargę. O susikaupus – pataikyti ir viskas bus gerai“, – sakė „Lietuvos ryto“ sirgalius.

„Matosi, kad labai trūksta susižaidimo. Sezono viduryje komanda turėtų būti visai kitokia“, – nuomone dalijosi kitas sostinės klubo gerbėjas.

Tačiau sirgaliai džiaugėsi, kad „Lietuvos ryto“ rungtynes vėl stebi daugybė žiūrovų.

„Seniai mačiau tiek žiūrovų, matyt, yra šeštasis žaidėjas“, - „Siemens“ arenoje pasakojo fanas.

Vieni aktyviausių gerbėjų neslėpė pasitenkinimo perspektyvių krepšininkų žaidimu.

„Matosi, kad tobulėja jaunieji žaidėjai Margiris Normantas ir Martynas Echodas. Daugiau sergame už lietuvius“, - teigė sirgalius.

„Tikiuosi, kad žaisime geriau ir šiemet pagaliau nugalėsime Kauno „Žalgirį“, - prieš artėjančias sekmadienio rungtynes savo mylimai komandai linkėjo fanai.

Sekmadienio vakaras „Siemens“ arenoje, kai į kovą stos du garsiausi Lietuvos krepšinio klubai, žada ypatingas emocijas sporto aistruoliams. Tikimasi, kad „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės vyks sausakimšoje arenoje. Šiuo metu kasose liko mažiau nei 4 tūkstančiai bilietų.

Pirmosios „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės prasidės sekmadienį 17-ą valandą „Siemens“ arenoje.

Įsigykite bilietą jau dabar! #KartuMesKomanda

bcvilnius.lt

atgal