„Lietuvos ryto“ komanda išvykoje sutriuškino „Šiaulius“

2017 m. spalio 21 d., 18:58
R.Vyšniausko nuotr.

Puikų puolimą pademonstravusi „Lietuvos ryto“ ekipa (6-2) šventė šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 101:71 (27:20, 18:13, 34:18, 22:20) nugalėjo „Šiaulių“ komandą (2-5).

Jau rungtynių pradžioje svečiai parodė, jog Saulės miesto atstovams lengva nebus – taiklūs L.Mavrokefalidžio ir J.Barono metimai leido sostinės komandai išsiveržti į priekį.

Užtikrintaii atakavę vilniečiai po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų persvarą – 27:20.

„Šiaulių“ klubui toliau nesisekė sulaikyti „Lietuvos ryto“ puolimo. Po M.Carterio dvitaškio svečiai pirmavo 14 taškų skirtumu.

Prieš ilgąją pertrauką T.Petersonas dar smeigė tolimą metimą (45:33).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. „Lietuvos rytas“ nesunkiai rinko taškus ir nulėmė rungtynių nugalėtoją – 79:51.

Likusioje mačo dalyje Vilniaus klubo žaidėjai neatsipalaidavo ir šventė užtikrintą pergalę 101:71.

Sostinės komanda užtikrintai realizavo tritaškius metimus (12/19, 63 proc.), o įžaidėjas M.Carteris atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.

„Džiaugiuosi, kad mūsų komandos forma gerėja. Šiandien sužaidėme užtikrintai, gal tik L.Birutis įmetė per daug.

Marcas atliko 13 rez. perdavimų, o tai tik parodė jo potencialą. Esu patenkintas, – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis. – „Šiauliai“ yra jauna ir perspektyvi komanda, todėl važiuodami čia galvojome, kad jie gali mus įveikti energija. Tačiau taip neįvyko. Žinoma, mums trūksta kelių žaidėjų, tačiau pasitempė kiti krepšininkai, kaip Margiris Normantas.“

„Lietuvos rytas“: R.Giedraitis ir T.Petersonas po 17, L.Mavrokefalidis ir M.Lukauskis po 14, R.Carteris 13, M.Normantas ir J.Baronas po 8, M.Carteris (13 rez. perd.) 6, A.Jomantas 4.

„Šiauliai“: L.Birutis 20, D.Sabeckis 15.