„Lietuvos ryto“ komanda aistruolius kviečia tapti neatskiriama klubo dalimi 

2018 m. vasario 12 d., 12:34
Ray Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ krepšinio klubas kviečia visus aistruolius tapti neatskiriama sostinės komandos dalimi ir drauge siekti didžiausių pergalių. „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas ragina aistruolius prisijungti prie klubo skiriant savo 2% gyventojų pajamų mokestį ir taip kartu siekti užsibrėžtų ambicingų tikslų. 
 
Atsinaujinusi „Lietuvos ryto“ krepšinio organizacija siekia, kad sostinės komandoje žaistų kaip galima daugiau pajėgiausių Lietuvos krepšininkų ir nepertraukiamai būtų stiprinama jaunimo programa.
 
„Lietuvos ryto“ krepšinio klubas siekia vietos plėstis ketinančioje Eurolygoje ir taip pat trokšta Vilniui sugrąžinti Lietuvos čempionų vardą.
 
„Sėkmė priklauso nuo pamatų. Kartu tuos pamatus galime padaryti labai tvirtus. „Lietuvos rytas“ pasirengęs konkuruoti su visomis stipriausiomis Europos krepšinio organizacijomis ir nori išauginti kaip galima daugiau jaunimo, kuris garsintų ne tik Vilniaus, bet ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. Todėl sostinės sporto aistruolių palaikymas ir parama yra labai svarbi siekiant šių tikslų“, - kalbėjo klubo direktorius Darius Gudelis.

„Lietuvos ryto“ jaunimo komanda jau spėjo pradžiuginti aistruolius. Arvydo Gronskio treniruojami jaunieji Vilniaus krepšininkai
laimėjo Kaune vykusį Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą ir dalyvaus finaliniame etape Belgrade.

Jaunimo varžybų finalai vyks tuo pat metu kaip ir stipriausių Eurolygos komandų. 
  
Šiuo metu Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyrų komandoje žaidžia aštuoni lietuviai – Deividas Sirvydis, Mindaugas Lukauskis, Mindaugas Girdžiūnas, Martynas Echodas, Artūras Jomantas, Rokas Giedraitis, Arnas Butkevičius ir Egidijus Mockevičius.

Ištikimi „Lietuvos ryto“ komandos sirgaliai kasmet pavasarį tampa realiais klubo rėmėjais – pildydami kasmetę mokesčių deklaraciją savo sumokėto pajamų mokesčio dalį (iki 2 procentų) paskiria Vilniaus ekipai.

Valstybinė mokesčių inspekcija jau paskelbė deklaracijų už 2017-uosius pildymo „sezoną“, kuris tęsis iki gegužės pradžios. „Lietuvos ryto” krepšininkai sirgalius kviečia nelikti abejingiems ir šiais metais – kiekvieno parama prisideda prie komandos stiprėjimo!

Primename, kad „Lietuvos ryto“ komandai paskyrę savo 2 proc. realiai nepatirsite jokių išlaidų, tik sugaišite kelias minutes, tačiau komandą pasieks reikšminga parama.

Elektroninėje deklaracijoje pildydami FR0512 formą, įrašykite paramos gavėjo identifikacinį numerį (kodą) 225880090, pavadinimą VšĮ KK „Statyba“, savo duomenis (asmens kodą, vardą, pavardę, telefono numerį, adresą), gavėjo tipą (2), mokestinį laikotarpį (2017 m.), mokestinio dalies dydį (2 proc.), mokesčio dalies skyrimo laikotarpį.

Taip pat galite atsispausdinti formą (nuoroda), kurią reikės papildyti savo asmeniniais duomenimis bei išsiųsti paštu:

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Ulonų g. 2, LT-01509
Vilnius

arba nuneškite ją į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

Dėkojame už jūsų ištikimybę!

bcvilnius.lt

atgal