„Lietuvos ryto“ ekipai nepavyko pergalingai pradėti Europos taurės turnyro

2017 m. spalio 11 d., 21:13
R.Vyšniausko nuotr.

Europos taurės turnyro starte – „Lietuvos ryto“ komandos nesėkmė. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai „Siemens“ arenoje 83:93 (25:26, 11:22, 23:26, 24:19) nusileido Bilbao „Basket“ klubui.

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkų gretose aktyviai žaidė vidurio puolėjas Loukas Mavrokefalidis, pelnęs šešis taškus iš eilės. ACB lygos atstovai surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmavo svečiai – 25:26.

Antrojo ketvirčio metu „Lietuvos rytui“ nesisekė pataikyti metimų ir „Basket“ komanda susikrovė solidų pranašumą – 36:48.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę vilniečiai bandė švelninti skirtumą, tačiau Bilbao klubas atsakydavo rezultatyviomis atakomis. Prieš lemiamą rungtynių dalį „Lietuvos rytas“ atsiliko 59:74.

Vis dėlto Lietuvos sostinės ekipa pakilo į lemiamą šturmą. Likus žaisti  5 minutes po Marco Carterio baudos metimo komandas skyrė tik 4 taškai (75:79).

Tačiau Bilbao komanda nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir laimėjo 83:93.

„Noriu pasveikinti Bilbao komandą. Gal pritrūkome sėkmės puolime, bet mūsų pagrindinė problema buvo ginantis asmeniškai. Todėl ir pralaimėjome.

Dabar sumažinome krūvius, bet rezultatas tas pats. Užstrigome poziciniame puolime, rungtynes pradėjome pernelyg atsargiai.

Žaidžiant namuose privalai rungtyniauti su didele energija. Džiaugiuosi, kad šiandien Jimmy Baronas buvo toks, kokį jį norime matyti. Tačiau nesužaidė B.Madgenas ir R.Giedraitis“, – po mačo kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas ir L.Mavrokefalidis po 15, R.Carteris 12, M.Carteris 10, M.Lukauskis 9, T.Petersonas ir Ch.Krameris po 7, A.Jomantas 4, M.Echodas ir B.Madgenas po 2.

„Basket“: D.Todorovičius 20, A.Hervelle 13.