„Lietuvos ryto“ ekipa nepaliko vilčių „Lietkabeliui“

2018 m. sausio 20 d., 19:19
R.Vyšniausko nuotr.

Antrajame kėlinyje spurtavusi „Lietuvos ryto“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę prieš Panevėžio „Lietkabelį“. Šeštadienį „Siemens“ arenoje vykusiame „Betsafe–LKL“ čempionato mače Rimo Kurtinaičio auklėtiniai triumfavo 96:67 (19:17, 29:11, 19:18, 29:21).

Beveik septyni tūkstančiai didžiausioje sostinės arenoje susirinkę krepšinio sirgalių rungtynių pradžioje išvydo galingą „Lietuvos ryto“ žaidimą. M.Echodas ir T.Petersonas rinko taškus, o aikštės šeimininkai pirmavo 16:4. „Lietkabelis“ nepalūžo ir sugebėjo prisivyti vilniečius.

Antrasis ketvirtis Vilniaus klubui susiklostė dar sėkmingiau. Ch.Krameris, R.Giedraitis ir M.Girdžiūnas įveikdavo svečių gynybą, o skirtumas tarp komandų vėl išaugo (48:28).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Užtikrintai besigynę „Lietuvos ryto“ krepšininkai išlaikė pranašumą – 67:46.

R.Kurtinaitis suteikė galimybę pasireikšti ir rečiau rungtyniaujantiems krepšininkams, o vilniečiai artėjo prieš šimtojo taško. Galutinis rezultatas – 96:67.

„Šiandien nuo pirmosios minutės kontroliavome rungtynes. Buvo mažų duobelių, tačiau iš jų išlipome. Prieš mačą kalbėjau, kad turime ilgą suolelį ir privalome jį išnaudoti. Šiandien tai pavyko ir pasiekėme pergalę.

Pataikėme daug tritaškių ir mūsų komanda buvo sukomplektuota taip, kad per mačą įmestume nemažai tolimų metimų. Džiaugiuosi šiomis rungtynėmis, nes artėja Europos taurės susitikimas su „Fiat“. Mums reikėjo tokio mačo ir tai žingsnis link trečiadienio rungtynių“, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas 24, M.Girdžiūnas 18, J.Baronas 12, M.Echodas 11.

„Lietkabelis“: Ž.Peineris 12, L.Aukštikalnis ir D.Tarolis po 11.