„Lietuvos ryto“ arenoje – perspektyviausi Vilniaus jaunieji krepšininkai

2018 m. birželio 20 d., 14:30

Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje pirmą kartą klubo istorijoje įvyko perspektyviausius sostinės žaidėjus po vienu stogu subūrusi „Talent Camp“. Čia krepšinio paslapčių mokėsi jaunieji Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) bei Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) talentai.

Pirmą kartą surengtose trijų dienų stovyklose Vilniuje dalyvavo po 14 jaunųjų VKM bei SKM talentų, kurie dirbo su šiemet Europos čempionu tapusiu treneriu Arvydu Gronskiu bei jo asistentu „Perlo“ gretose Andriumi Šležu ir treneriais Ryčiu Anskaičiu bei Dariumi Aučyna. Strategai tris dienas dirbo su perspektyviausiais Vilniaus penkiolimečiais, o vėliau ir su keturiolikmečiais žaidėjais.

„Trys dienos nėra daug, todėl stengiamės žaidėjus kuo greičiau pažinti, – apie stovyklos subtilybes pasakojo A.Gronskis. – Stebime, kaip greitai jie reaguoja į įvairius pratimus bei kaip atrodo komandinėse užduotyse.

Pirmosios dvi dienos yra labiau skirtos individualiam meistriškumui, žaidimui „du prieš du“ bei driblingo pratimams, o paskutinę dieną daugiau varžymosi vienas su kitu žaidžiant „keturi prieš keturis“ ar „penki prieš penkis“. Stengsimės patarti, pasidalinti savo pastebėjimais su žaidėjais, ką jie turėtų tobulinti artimoje ateityje.“

„Treniruotės buvo itin intensyvios, todėl neabejoju, kad po jų stipriai patobulėsime, – pasakojo vienas „Talent Camp“ dalyvių Lukas Gudavičius. – Krepšinio mokyklose mus taip pat labai gerai ruošia, bet čia – visai kitas lygis.“

„Labiausiai įstrigo puikus trenerių palaikymas, kurie nuoširdžiai nori, kad mes taptume geri žaidėjai ateityje, – įspūdžiais dalinosi penkiolikmetis Edgaras Žižys. – Svajoju patekti į pagrindinę „Lietuvos ryto“ sudėtį, o vėliau galbūt praverti ir NBA duris.“

Pirmą kartą surengtoje „Talent Camp“ per dvi savaites treniravosi net 28 žaidėjai, kurie taip pat gavo ir ypatingą šiaip stovyklai sukurtą aprangą.

„Lietuvos ryto“ klubo surengtoje stovykloje dalyvavo VKM bei SKM auklėtiniai, kurie sulaukė geriausių rekomendacijų iš savo trenerių.

bcvilnius.lt

atgal