„Lietuvos rytas“ užtikrintai įveikė „Pieno žvaigždes“

2017 m. lapkričio 04 d., 18:30
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ ekipa (7-3) užtikrintai nutraukė nesėkmingų rungtynių seriją. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai „Betsafe–LKL“ čempionate išvykoje 87:73 (21:24, 30:17, 19:13, 17:19) nugalėjo „Pieno žvaigždes“ (4-5).

Rungtynių pradžioje vilniečiai šovė į priekį ir po J.Barono tritaškio pirmavo 11:4. Atletiškas Pasvalio klubo puolėjas V.Bobrovas dėjimu užbaigė ataką, tačiau M.Echodas atsakė tuo pačiu. Komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:24.

„Lietuvos rytas“ pademonstravo geležinę gynybą ir per tris minutes nepraleido nė taško. Ch.Kramerio metimai leido sostinės klubui išsiveržti į priekį, o po R.Carterio tritaškio skirtumas tarp klubų išaugo iki dešimties taškų. Antrasis ketvirtis baigėsi R.Giedraičio dvitaškiu – 51:41.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai atlaikė „Pieno žvaigždžių“ bandymus prisivyti. Po T.Petersono tritaškių „Lietuvos rytas“ turėjo jau 18 taškų pranašumą (68:50). Savojo šanso sulaukęs M.Normantas taip pat pasižymėjo dvitaškiu.

Paskutinio kėlinio metu sostinės klubas įgijo 20 taškų persvarą, tačiau mačo pabaigoje ji kiek aptirpo. Puikiai iš tolimų distancijų (14/26, 53 proc.) atakavę vilniečiai iškovojo pergalę 87:73.

„Džiaugiuosi, kad laimėjome, nes su Pasvaliu žaisti jų arenoje visuomet yra sunku. Šiandien žaidėme neblogai, tačiau norėjosi geresnio ketvirtojo kėlinio. Aišku, rungtynių pabaigoje žaidė nuo suoliuko pakilę krepšininkai, todėl šiek tiek praradome iniciatyvą. Laimėjome, smagu, bet reikia pradėti ruoštis Limožui“, – po mačo kalbėjo vilniečių vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 16, R.Giedraitis 12, L.Mavrokefalidis 11, M.Lukauskis 10, R.Carteris 8, T.Petersonas ir A.Jomantas po 6, C.Krameris (12 rez. perd.) 5, M.Normantas 4.

„Pieno žvaigždės“: V.Bobrovas 22, N.Balašovas 13.