„Lietuvos rytas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Žalgiriui“

2017 m. spalio 08 d., 19:45

„Lietuvos ryto“ komanda patyrė antrąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate. Sekmadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai „Siemens“ arenoje 67:70 (15:16, 19:23, 21:14, 12:17) nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie įgijo 7 taškų persvarą. Vilniečiai nenuleido rankų ir kėlinio pabaigoje T.Petersonas sušvelnino skirtumą iki minimumo (15:16).

„Lietuvos rytas“ toliau kovėsi aikštėje negailėdamas jėgų. R.Carteris smeigė tolimą metimą ir aikštės šeimininkai įgijo trapų pranašumą, tačiau neilgam. Prieš didžiają pertrauką vilniečiai atsiliko 34:39.

Trečiajame kėlinyje toliau virė emocijos. Abiejų komandų krepšininkai buvo nubausti nesportinėmis pražangomis. Po trijų ketvirčių „Lietuvos rytas“ pirmavo 55:53.

Abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Mačo pabaigoje vilniečiams, po Ch.Kramerio perimto kamuolio, dar buvo sužibusi viltis išplėšti bent pratęsimą, tačiau svečiai atsilaikė ir šventė pergalę.

„Džiaugiuosi, kad derbis gavosi. Žinoma, nelabai linksma, nes pralaimėjome. Žaidėme neblogai, tačiau nesugebėjome per paskutines dvi minutes pataikyti metimų. Manau, yra neteisinga, kai tokio lygio viena komanda meta 29, o kita – 13 baudos metimų. Nemanau, kad žaidėme žiauriau ir teisėjai turėjo leisti taip rungtyniauti.

Patiko, kad nepalūžome. Kai kurie žaidėjai tikriausiai pirmą kartą rungtyniauja tokio rango mače. Pradėjome susikaustę, nebuvo laisvumo. Reikia išmokti žaisti tokioje arenoje prie tokio skaičiaus žiūrovų. Džiugino žaidėjų charakteris ir kovingumas“, – kalbėjo R.Kurtinaitis.

„Buvo labai sunkios rungtynės. Abi komandos kovojo iki pat susitikimo pabaigos. Deja, mums nepavyko laimėti. Manau, kad dirbame tinkama linkme. Gaila, kad nepasinaudojome galimybe, o varžovai rungtynių pabaigoje pataikė metimus.

Atmosfera buvo neįtikėtina. Nors ir pralaimėjome, tačiau galiu įžvelgti ir teigiamus dalykus mūsų žaidime“, – sakė įžaidėjas Ch.Krameris.

Lietuvos rytas“: Ch.Krameris ir R.Carteris po 12, R.Giedraitis 10, L.Mavrokefalidis 9, T.Petersonas 7, A.Jomantas, B.Madgenas ir J.Baronas po 5, M.Lukauskis 2.

Žalgiris“: K.Pangosas 19, B.Daviesas 15.