„Lietuvos rytas“ patyrė pirmąją nesėkmę LKL čempionate

2017 m. rugsėjo 27 d., 20:35
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ komandai nepavyko pratęsti pergalių serijos LKL čempionate. Trečiadienį vilniečiai „Siemens“ arenoje 81:97 (17:30, 19:25, 18:27, 26:15) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

Rungtynių pradžioje svečiai šovė į priekį ir pirmavo 0:4. R.Carteris rezultatą išlygino, tačiau aikštės šeimininkams toliau nesisekė sulaikyti Artūro Štalbergo auklėtinių puolimo (7:14, 5 min.).

Po eilinių D.Tarolio taškų „Lietkabelis“ pirmavo jau 15:28. Po pirmojo kėlinio panevėžiečių pranašumas išliko solidus – 17:30.

R.Giedraitis ir M.Echodas pralaužė svečių gynybą, tačiau „Lietkabelis“ išlaikė pranašumą – 36:55 (20 min.).

Situacija aikštėje nepasikeitė ir trečiajame kėlinyje. Trečiasis ketvirtis baigėsi taikliu K.Lavrinovičiaus baudos metimu – 55:82.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai toliau stengėsi sušvelninti varžovų persvarą. J.Baronas pataikė dvitaškį, M.Lukauskis nubaudė varžovus tolimu metimu – 63:86 (34 min.).

Panevėžiečiai atlaikė aikštės šeimininkų spurtą ir išlaikė pranašumą (76:95).

Pirmoje sezone tarpusavio dvikovoje triumfavo „Lietkabelis“ – 81:97.

„Panevėžio komanda žaidė labai puikiai ir neturėjome jokių šansų. Pradžioje paleidome rungtynes ir pasivyti nebesugebėjome. Visiškai nesigynėme, žaidėjams trūksta šviežumo, tačiau neturiu jiems jokių priekaištų, – po rungtynių sakė „Lietuvos ryto“ vyr. treneris Rimas Kurtinaitis. – Žinau, ką jie gali ir kaip mes dirbame. Viską išanalizuosime ir galbūt sumažinsime krūvius. Labai gaila dėl žiūrovų, kurie atėjo pasižiūrėti rungtynių.“

„Varžovus paleidome susitikimo pradžioje, jie – patyrę žaidėjai ir mums nepavyko priartėti. Klydome, nepataikėme, todėl taip ir gavosi. Tačiau dar tik sezono pradžia ir tuo niekas nesibaigia. Reikia grįžti į salę treniruotis ir spręsti problemas“, – sakė „Lietuvos ryto“ puolėjas Mindaugas Lukauskis.

„Lietuvos rytas“: M.Echodas 20, R.Giedraitis 12, T.Petersonas ir R.Carteris po 11, J.Baronas 10, C.Krameris ir M.Lukauskis po 6, M.Carteris 3, A.Jomantas 2.

„Lietkabelis“: Ž.Peineris 20, L.Williamsas 14, D.Tarolis ir V.Čepukaitis po 11.