„Lietuvos rytas“ nukovė „Neptūno“ ekipą

2017 m. spalio 14 d., 19:19

„Lietuvos ryto“ komanda nutraukė nesėkmių seriją „Siemens“ arenoje. Šeštadienį vilniečiai savų sirgalių akivaizdoje 92:79 (22:12, 29:16, 21:26, 20:25) nugalėjo „Neptūno“ ekipą.

„Betsafe-LKL“ susitikimą Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo ryžtingai. Po T.Peterseno penkių taškų iš eilės „Lietuvos ryto“ klubas įgijo dviženklę persvarą (18:7).

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 22:12.

„Lietuvos rytas“ džiugino sirgalius taikliais metimais, o „Neptūnas“ strigo vilniečių gynyboje. Antrasis ketvirtis baigėsi M.Echodo dėjimu – 51:28.

Po ilgosios pertraukos sostinės klubas išlaikė persvarą. Puolime žybtelėjo M.Carteris ir A.Jomantas (72:54).

Paskutinė susitikimo dalis prasidėjo L.Mavrokefalidžio metimais, ataką galingu dėjimu baigė R.Giedraitis, o „Neptūnui“ pavyko tik sušvelninti skirtumą. Nuskambėjusi finalinė sirena skelbė užtikrintą vilniečių pergalę 92:79.

„Pradėjome neblogai. Gynėmės kaip planavome, mūsų tikslas per kėlinuką praleisti ne daugiau 15 taškų. Deja, dėl neaiškių traumų negalėjome baigti susitikimo pilna sudėtimi. Laimėjome ir tuo džiaugiuosi. Nugalėjome „Neptūną“, vieną iš čempionato lyderių. Ch.Krameris pasitempė raumenį, B.Madgenui išniro pirštas, tačiau plačiau komentuoti kol kas negaliu“, – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas 21, L.Mavrokefalidis 18, Ch.Krameris ir M.Carteris po 12, J.Baronas 9, M.Echodas 6.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 16, L.Kisielius 13.