„Lietuvos rytas“ nugalėjo „Juventus“ komandą

2017 m. lapkričio 11 d., 19:07

„Lietuvos rytas“ (8-3) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šeštadienį vilniečiai savų sirgalių akivaizdoje 83:70 (23:17, 23:20, 20:14, 17:19) įveikė Utenos „Juventus“ klubą (2-9).

Susitikimo pradžioje Rimo Kurtinaičio auklėtiniai šovė į priekį ir pirmavo 9:0. Svečiai atsitokėjo ir sušvelnino skirtumą. „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Chrisas Krameris patikimai rungtyniavo gynyboje ir perėmęs kamuolį pelnė dar vieną dvitaškį. Aikštėje pasirodęs M.Normantas neužtruko ir taip pat surengė rezultatyvią ataką. Po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 23:17.

„Juventus“ toliau atkakliai kovojo ir neleido šeimininkams pabėgti į priekį. M.Echodas galingu dėjimu sudrebino svečių krepšį ir ant kojų pakėlė visus arenoje susirinkusius žiūrovus. „Lietuvos rytas“ išlaikė persvarą – 46:37.

T.Petersonas smeigė tritaškį, savo taškų kraitį papildė ir M.Normantas – vilniečiai pirmavo 66:51.

Paskutinis susitikimo ketvirtis daug emocijų nežadėjo. J.Baronas pademonstravo šaltakraujiškumą ir galutinai palaidojo „Juventus“ viltis išsigelbėti. „Lietuvos rytas“ laimėjo 83:70.

„Galvojau, kad tai bus puiki repeticija prieš labai svarbią išvyką į Bilbao, bet buvo nemažai momentų, kurie man kelia klausimų. Pergalė džiugina, bet kokybė – ne visai. Mums reikia Roberto Carterio pagalbos, tačiau rungtynių metu nesulaukiau to, ko norėjau. Bandysime toliau dirbti, nes jis mums reikalingas.

Dabar matome J.Baroną taiklų ir gerai organizuojantį atakas. Kito įžaidėjo neieškome, manau, J.Baronas suteikia to, ko mes norime. Jis atitinka visas reikalavimus ir padarė didelę pažangą gynyboje“, – po rungtynių kalbėjo vilniečių vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 23, R.Giedraitis 17, T.Petersonas ir L.Mavrokefalidis po 10, M.Echodas 7, Ch.Krameris 6.

„Juventus“: L.Dendy 16, M.Korniienko 10.

bcvilnius.lt

atgal