„Lietuvos rytas“ nepaliko vilčių Pasvalio ekipai

2018 m. balandžio 29 d., 18:04
R.Vyšniausko nuotr.

Itin rezultatyvų žaidimą pademonstravusi „Lietuvos ryto“ komanda (29–6) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą (13–21). Sekmadienį sostinės arenoje vykęs mačas pasibaigė užtikrinta Rimo Kurtinaičio auklėtinių pergale 110:68.

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė M.Echodas, kuris pakartojo netaiklų B.Madgeno metimą. Nors V.Bobrovas rezultatą išlygino, tačiau „Lietuvos ryto“ legionierių metimai vėl suteikė pranašumą aikštės šeimininkams – 7:4. Pasvalio ekipai nesisekė stabdyti Vilniaus klubo atakų ir netrukus sostinės klubas pirmavo dviženkle persvara. Fantastišką žaidimą demonstravo aikštėje pasirodęs aukštaūgis L.Mavrokefalidis, kuris pelnė 12 taškų iš eilės ir padėjo „Lietuvos rytui“ užtikrintai laimėti pirmąjį kėlinį (32:17).

Pasvalio ekipa toliau bejėgiškai stebėjo tolstančius vilniečius – savo šou tęsė L.Mavrokefalidis, rezultatyviomis atakomis pasižymėjo R.Giedraitis bei D.Sirvydis (45:22). Ketvirtis baigėsi taikliu T.Petersono dvitaškiu – 63:37.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ komandą į priekį bandė vesti S.Babrauskas, tačiau „Lietuvos rytas“ neatsipalaidavo. Kėlinio pabaigoje A.Jomantas „apdovanojo“ T.Lekūną bloku, o Ch.Krameris smeigė dvitaškį – 91:50.

Paskutinis ketvirtis tapo formalumu – R.Kurtinaičio auklėtiniai šventė užtikrintą pergalę 110:68.

„Žaidėme neblogai, greitai lakstėme. Iš komandos norėjau aktyvumo, rungtyniavo visi 11 žaidėjų, kurie šiuo metu yra sveiki. Rezultatas kalba pats už save. Turėjome daugiau energijos, esu patenkintas žaidimu ir rezultatu.

Mes neskirstome rungtynių į svarbias ir nesvarbias. Prieš susirikinkimą kalbėjome, jog esame profesionalai ir turime atiduoti visas jėgas, ką ir padarėme“, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: L.Mavrokefalidis 27, R.Giedraitis 16, M.Echodas (10 atk. kam.) 11, A.Jomantas 10 tšk.

„Pieno žvaigždžės“: A.Ausėjis 13., V.Bobrovas 12.