„Lietuvos rytas“ namuose sutriuškino „Vytautą“

2018 m. sausio 06 d., 18:50
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ ekipa sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, kai šeštadienį „Betsafe–LKL“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 113:56 (31:11, 20:22, 36:16, 26:7) sutriuškino Prienų–Birštono „Vytauto“ komandą.

Jau rungtynių pradžioje vilniečiai šovė į priekį ir pirmavo 11:0. Netrukus svečiai pelnė pirmuosius taškus, tačiau „Lietuvos ryto“ sirgalius tritaškiu nudžiugino nuo suolo pakilęs B.Madgenas. Po pirmojo ketvirčio sostinės klubas buvo priekyje 31:11.

Prieniškių gretose taškus pradėjo rinkti T.Dimša, o skirtumas tarp klubų aptirpo. „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tai leido stabilizuoti rungtynių eigą – po A.Jomanto ir R.Giedraičio taškų vilniečiai išlaikė persvarą (51:33).

Po ilgosios pertraukos aikštėje intriga neatgijo. „Lietuvos rytas“ pradėjo triuškinti varžovus, o žiūrovus ant kojų pakėlė galingi Ch.Kramerio ir R.Giedraičio dėjimai.

Jau ketvirtojo kėlinio viduryje žiūrovai pradėjo reikalauti šimtojo taško ir jų prašymą įvykdė tolimą metimą pataikęs B.Madgenas. Galutinis rungtynių rezultatas – 113:56.

„Mes sprendžiame savo uždavinius ir mums reikalinga energija. Šiandien buvome nusiteikę žaisti agresyviai visas 40 minučių. Rungtynėse Prienuose turėjome daug problemų mačo pabaigoje, todėl šiandien stengėmės kovoti viso mačo metu.

Prienai neturi tokių žaidėjus, kaip Miuncheno klubas, bet šiandien turėjome išsikrauti, nes rytoj turime laisvą dieną. Jei ne taktinius, tai fizinės kondicijos uždavinius išsprendėme. Labai džiaugiuosi, kad susirinko tiek žiūrovų, gal jie laukė kito šou, o mes parodėme krepšinio šou", – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

17 tritaškių pataikę vilniečiai pakartojo šio sezono „Betsafe–LKL“ lygos rekordą, o 2 taškus įmetęs puolėjas Mindaugas Lukauskis rezultatyviausių visų laikų lygos žaidėjų sąraše pakilo į penktąją vietą (4831 tšk.), laipteliu žemiau nustūmęs Andrių Giedraitį (4829 tšk.).

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 21, Benas Madgenas 19, Artūras Jomantas 16 (10 atk. kam.), Martynas Echodas 15 (13 atk. kam.), Rokas Giedraitis 13.

„Vytautas“: Tomas Dimša 17, Regimantas Miniotas 10, Edvinas Šeškus 9, Martynas Linkevičius 7.