„Lietuvos rytas“ laimėjo atkaklų mūšį prieš „Astana“ ekipą

2017 m. rugsėjo 07 d., 19:00

Ketvirtadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas Prienuose sužaidė trečiąsias draugiškas rungtynes savo pasiruošimo cikle ir iškovojo labai nelengvą pergalę prieš „Astana“ ekipą iš Kazachstano 79:74 (20:17, 17:25, 15:12, 27:20).

Sostinės krepšininkai rungtynes pradėjo nelengvai ir nuo Kazachstano klubo pirmame kėlinyje atsiliko septyniais taškais. Tačiau tuomet „Lietuvos ryto“ komanda laimėjo atkarpą 10:0 ir kėlinuką pabaigė turėdama nedidelę persvarą (20:17).

Antrajame kėlinuke atletiškieji „Astana“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o vilniečių deficitas išaugo iki dviženklio (30:40). Tačiau ir vėl kiek geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi „Lietuvos ryto“ komanda į didžiąją pertrauką keliavo varžovų pranašumą sumažinusi per pusę – 37:42.

Įpusėjus trečiajam kėliniui vilniečiai išlygino rezultatą, o likusias 15 minučių aikštėje vyko itin atkakli bei kieta fizinė dvikova. Rungtynės taškas į tašką vyko iki pat paskutinės minutės, tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ pataikė kelis užtikrintus metimus bei iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytas“: B.Madgenas 22 (5/7 trit.), J.Baronas 16, R.Carteris 14 (6 atk. kam.), M.Carteris 9.
„Astana“: I.Udonahas 21 (6 atk. kam.), A.Clemmonsas 14.