„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „Vytautą“ (VIDEO)

2018 m. kovo 03 d., 19:04
R.Vyšniauskas nuotr.

„Lietuvos ryto“ (20–4) klubas pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Prienuose 83:76 (17:23, 30:20, 15:18, 21:15) nugalėjo „Vytauto“ komandą (5–19).

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė šeimininkai ir netrukus jie įgijo šešių taškų pranašumą. Sostinės klubą puolime bandė tempti M.Echodas ir J.Baronas, tačiau skirtumas tarp komandų netirpo. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Vytautas“ pirmavo aštuoniais taškais, tačiau M.Girdžiūnas tiksliai realizavo baudos metimus – 17:23.

Antrojo ketvirčio metu arenoje susirinkę sirgaliai pamatė galingą L.Mavrokefalidžio žaidimą ir J.Baronas tritaškių seriją. Po keturių iš eilės amerikiečio šūvių vilniečiai išsiveržė į priekį, persvarą padidino ir M.Echodo dėjimas – 47:43.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos ryto“ gretose sublizgėjo R.Giedraitis, M.Echodas dar sykį sudrebino varžovų lanką. Visgi, „Vytautas“ neatsiliko ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik taškas (62:61).

Vilniaus klubas laimėjo atkarpą 7:0 ir susikrovė kiek didesnę persvarą (73:66). Ch.Krameris ir L.Mavrokefalidis demonstravo rezultatyvų žaidimą, o V.Šeškaus auklėtiniai neatsigavo – 83:76.

„Žinojome, kad nebus lengva. Aš, kaip ir visi, esu pripratęs prieš „Vytauto“ komandos dejonių, kad jie neturi žaidėjų, tačiau pagal surinktus krepšininkus prieniškiai turi vieną geriausių Lietuvos ekipų.

Nors susitikimą pradėjome ne itin gerai, tačiau vėliau rungtynes pavyko perlaužti. Manau, kad dar daug komandų Prienuose turės problemų.

Trys mūsų žaidėjai serga: M.Lukauskis, E.Mockevičius ir T.Petersonas. Pastarasis susirgo dar prieš Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, o jis mums yra labai svarbus.

L.Ballas yra labai geras žaidėjas. Jei jis atkakliai dirbs, amerikiečio laukia šviesi ateitis. Puolėjas turi gerą metimą, tvirtą kūną“, – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas (5/7 tritašk.) 20, L.Mavrokefalidis 19, M.Echodas 17, R.Giedraitis 14, Ch.Krameris 6, M.Girdžiūnas 4, B.Madgenas 2, A.Jomantas 1.

„Vytautas“: L.Ballas 18, T.Dimša 11.