„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „Šiaulius“ (VIDEO)

2018 m. kovo 24 d., 17:15
R.Vyšniausko nuotr.

Šeštadienį „Lietuvos ryto“ ekipa (25–5) „Betsafe–LKL“ čempionate išvykoje 84:74 (30:18, 17:20, 18:21, 19:15) nugalėjo „Šiaulių“ komandą (10–17).

Pirmajame kėlinyje vilniečiai žaidė rezultatyviai, tačiau Antano Sireikos auklėtiniai bandė neatsilikti. Po L.Mavrokefalidžio ir B.Madgeno taškų sostinės klubas spurtavo bei susikrovė dviženklę persvarą (30:18).

„Lietuvos ryto“ komanda stengėsi nesustoti ir toliau surasdavo spragų Saulės miesto ekipos gynyboje. T.Petersonas pasižymėjo dvitaškiu ir Rimo Kurtinaičio žaidėjai pradėjo triuškinti varžovus (37:20). Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai po L.Biručio rezultatyvaus išpuolio sušvelnino skirtumą – 47:38.

Į aikštę sugrįžę šiauliečiai kibo į atlapus svečiams ir beveik ištirpdė „Lietuvos ryto“ pranašumą (54:53). Vilniaus ekipos puolimą gaivino L.Mavrokefalidis, o T.Petersonas smeigė tritaškį. Prieš lemiamą ketvirtį vilniečiai pirmavo 65:59.

B.Madgenas pataikė dvitaškį, o R.Giedraitis krepšį sudrebino dėjimu. Visgi, „Lietuvos rytui“ atitrūkti nepavyko – D.Sabeckis atsakė tolimu metimu.

Sostinės klubą išgelbėjo geležinė gynyba – per paskutines keturias mačo minutes vilniečiai praleido vos 2 taškus ir šventė pergalę 84:74.

„Džiaugiuosi, kad laimėjome, nes pastaruoju metu „Šiauliai“ rungtyniauja gerai.

Aišku, esu nepatenkintas, nes turėjome dvidešimties taškų persvarą ir nesugebėjome jos išsaugoti.

Norėčiau, kad mano komanda labiau kontroliuotų rungtynes ir geriau kovotų dėl atšokusių kamuolių, nes šiandien jų varžovai po mūsų lenta atsikovojo dvidešimt“, – po rungtynių kalbėjo R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: L.Mavrokefalidis ir B.Madgenas po 18, T.Petersonas ir C.Krameris po 15, R.Giedraitis 10.

„Šiauliai“: L.Birutis 20, Ar.Urbutis ir D.Sabeckis (11 rez. perd.) po 17, N.Zeisloftas 7.