„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „Lietkabelį“

2017 m. gruodžio 23 d., 19:23
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ komanda (12–4) atsirevanšavo „Lietkabelio“ ekipai (10–6) už nesėkmę pirmajame „Betsafe–LKL“ rate. Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengę vilniečiai varžovus išvykoje nugalėjo 75:69 (12:18, 21:17, 25:11, 17:23).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Panevėžio krepšininkai, kurie pirmavo 1:10. Susizgribę svečiai pradėjo mažinti atsilikimą ir po B.Madgeno tolimo metimo turėjo penkių taškų deficitą. Pirmasis kėlinys baigės R.Giedraičio blykstelėjimu – 12:18.

Vilniečiai tęsė sėkmingą žaidimą ir varžovų persvarą ištirpdė iki vieno taško. R.Giedraitis ir J.Baronas nemažino apsukų – „Lietuvos rytas“ galiausiai išsiveržė į priekį (29:25). Sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę „Lietkabelio“ krepšininkai susigrąžino 2 taškų pranašumą – 33:35.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai varžovus apibėrė tritaškiais metimais ir surengė spurtą 15:4. Prieš lemiamą ketvirtį sostinės ekipa palaikoma virš šimto ją atlydėjusių fanų buvo priekyje 58:46.

fanai1

L.Mavrokefalidis pelnė dvitaškį ir „Lietuvos rytas“ galutinai nuramino „Cido“ arenoje susirinkusius žiūrovus – 69:52.

Iki galo kovoję „Lietkabelio“ žaidėjai sugebėjo šį skirtumą sušvelninti, tačiau vilniečiai šventė pergalę 75:69.

„Kaip ir tikėjomės, lengva nebuvo. Mums buvo ypač sunku rungtyniauti mačo pradžioje, tačiau vėliau pavyko stabilizuoti padėti. Žaidėme neblogai, tačiau prastokai atrodėme susitikimo pabaigoje.

Mane tenkina pergalė, tačiau norisi matyti geresnę žaidimo kokybę. Visada sunku žaisti Panevėžyje, nesvarbu, „Lietkabelis“ laimi ar ne. Šiandien panevėžiečius palaikė daug fanų, arena buvo beveik pilna.

Bet vyrai kovojo – o tai svarbiausia.

Labai gaila, kad šiandien Arnas Butkevičius patyrė traumą, kuriam sutrenkė šoną ir puolėjas negalėjo sugrįžti į rungtynes. Nežinau, ar jis susižeidė rimtai, tai paaiškės vėliau“, – po mačo kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris Rimas Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: L.Mavrokefalidis 16, R.Giedraitis 15, B.Madgenas 12, T.Petersonas 9, J.Baronas 8, A.Jomantas 5, Ch.Krameris 4, M.Girdžiūnas 3, M.Echodas 2, A.Butkevičius 1.

„Lietkabelis“: K.Lavrinovičius 17, A.Juškevičius 14.