„Lietuvos rytas“ išvykoje nugalėjo „Juventus“ klubą (VIDEO)

2018 m. kovo 10 d., 18:09
R.Vyšniausko nuotr.

Puikiai puolime žaidusi „Lietuvos ryto“ ekipa (21–4) pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Šeštadienį vilniečiai Utenoje 104:92 (34:24, 25:20, 22:17, 23:31) nugalėjo „Juventus“ klubą (9–16).

Sostinės komanda jautė tvirtą sirgalių užnugarį – išvykos rungtynėse kartu su sirgalių organizacija „B Tribūna“ apsilankė virš šimto aistruolių.

Susitikimo pradžioje abi komandos keitėsi taikliais metimais. Tolimas M.Lukauskio šūvis rezultatą išlygino, o C.Kramerio taškai suteikė „Lietuvos rytui“ trapią persvarą (17:14). Vilniečiai toliau puikiai metė tritaškius – varžovus nubaudė J.Baronas ir po ligos pasveikęs T.Petersonas. R.Giedraičio taškai leido sostinės komandai jau po pirmojo kėlinio pirmauti dviženkle persvara – 34:24.

„Juventus“ net neketino nuleisti rankų – S.Butelevičius sušvelnino skirtumą iki keturių taškų. Vis dėlto uteniškių gynyba buvo bejėgė prieš „Lietuvos ryto“ snaiperius – skirtumas tarp komandų vėl išaugo (48:32). Prieš ilgąją pertrauką svečiai jau buvo surinkę 59 taškus (59:44).

Komandoms sugrįžus tęsti rungtynių vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė – po tritaškį pataikė A.Butkevičius bei T.Petersonas. Prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ turėjo solidžią persvarą (81:61).

R.Giedraitis nudžiugino į Uteną atvykusius fanus dėjimu, B.Madgenas surinko šešis taškus iš eilės – 97:80. Susitikimo pabaigoje „Juventus“ kiek sušvelnino skirtumą, tačiau 17 tritaškių pataikę svečiai šventė pergalę 104:92.

„Nesakyčiau, jog bijojome, bet žinojome, kaip sudėtinga žaisti su Utenos komanda tiek išvykoje, tiek namuose. Turėjome karčios patirties taurės varžybose, o dvi šio sezono „Betsafe–LKL“ rungtynes taip pat laimėjome nelengvai.

Šiandien tikėjomės pasipriešinimo ir sakyčiau, gal netikėtai lengvai pabėgome į priekį. Džiaugiuosi, jog pavyko kontroliuoti visas rungtynes, aišku, ketvirtą kėlinį galėjome sužaisti daug geriau, bet trūko žaidėjų – L.Mavrokefalidis yra apsinuodijęs.

Mače po ilgos pertraukos mums padėjo A.Butkevičius. Rungtynėmis esu patenkintas, kaip ir rezultatu“, – po susitikimo kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: B.Madgenas ir T.Petersonas po 18, R.Giedraitis 17, C.Krameris 14, M.Echodas 12, M.Girdžiūnas ir J.Baronas po 7, M.Lukauskis 6, A.Butkevičius 3, L.Mavrokefalidis 2.

„Juventus“: A.Irelandas 15, K.Gainesas ir L.Dendy po 14.