Lietuvos rinktinė užtikrintai įveikė lenkus

2017 m. lapkričio 26 d., 21:31
FIBA nuotr.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė (2–0) namuose rezultatu 75:55 (13:17; 25:8; 18:14; 19:16) pranoko lenkus (1–1) ir iškovojo antrąją pergalę FIBA 2019 Pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynėse.

Aktyviai žiūrovų palaikoma Dainiaus Adomaičio treniruojama komanda nesėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 4 taškais.

Netrukus lietuviai surengė spurtą 11:0 ir susikrovė 10 taškų pranašumą. Lenkijos rinktinė pirmuosius taškus pelnė tik penktąją antrojo kėlinio minutę, o įpusėjus mačui aikštės šeimininkai pirmavo 38:25.

Antroje susitikimo pusėje Lietuvos rinktinė dar labiau padidino persvarą ir pasiekė užtikrintą pergalę 75:55.

„Lietuvos ryto“ atstovas Rokas Giedraitis per pusantros minutės taškais pasižymėti nespėjo.

Lietuva: E.Bendžius 18, A.Butkevičius 12, M.Girdžiūnas 11, G.Orelikas 9.

Lenkija: L.Koszarekas 12, M.Sokolowski 11.

Kitas atrankos rungtynes lietuviai žais namuose vasario 23 dieną prieš vengrus.