Lietuvos rinktinė draugiškame mače nusileido Latvijai

2018 m. rugsėjo 09 d., 21:27
A.Pliadžio nuotr. nuotr.

Lietuvos rinktinė vienintelėse ketvirtojo FIBA lango draugiškose rungtynėse neatsilaikė prieš kaimynų Latvijos krepšininkų žaidimą. „Siemens“ arenoje vykusiame mače Dainiaus Adomaičio kariauna latviams nusileido 80:97.

Šiame susitikime Eimantas Bendžius pelnė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius, o Evaldas Kairys pridėjo 7 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

Susitikime Lietuvos rinktinė vertėsi tik su 10 krepšininkų. Jai nepadėjo Renaldas Seibutis ir Rokas Giedraitis. Abu jie tik šiandien iš klubų grįžo į Lietuvą ir mačą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Šiame mače mūsiškiams labiausiai nesisekė stabdyti Latvijos krepšininkų snaiperius. Oponentai realizavo 15 tritaškių iš 31 (48 proc.).

Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinė atsiliko 8 taškais, tačiau trečiojo kėlinio pradžia žadėjo pakilimą – po Edgaro Ulanovo ir Manto Kalniečio tritaškių deficitas ištirpo iki 2 taškų. Visgi čia šeimininkų gynyba vėl pabiro – 9 Latvijos taškai leido svečiams susigrąžinti dviženklę persvarą.

Latviai nemažino apsukų ir trečiojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo 15 taškų atstumu, o ketvirtojo kėlinio viduryje švieslentėje degė 20 taškų latvių pranašumas – 81:61.

Tai buvo momentas, kai Adomaitis į aikštę išleido visą antrąjį penketą.

Šias rungtynes stebėjo tik apie 4 tūkstančiai žiūrovų. „Siemens“ arena krepšinio rungtynėse talpina 10 tūkst. aistruolių.

basketnews.lt

atgal