Lapkritį – vienintelės ir žūtbūtinės „Lietuvos ryto“ rungtynės „Siemens“ arenoje

2017 m. lapkričio 05 d., 20:58

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda lapkričio mėnesį sužais tik vienerias rungtynes „Siemens“ arenoje ir jose tikisi stipraus fanų palaikymo. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai antradienį, lapkričio 7 dieną 20:00 kovos su Prancūzijos Limožo CSP klubu ir sieks pirmos pergalės namie Europos taurėje.

Šios rungtynės bus ypatingai svarbios sostinės komandai siekiant patekti į kitą Europos taurės etapą. Kol kas „Lietuvos ryto“ sąskaitoje viena pergalė ir trys pralaimėjimai. Vilniaus ekipa su Bilbao „Basket“ ir Belgrado „Partizano“ komandomis dalijasi 4-6 vietas grupėje. 

Limožo CSP klubas su dviem laimėjimais užima trečią vietą. Pirmauja Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ (4-0) ir Berlyno ALBA (3-1).

Į Top 16 etapą iškops po keturias geriausias grupių komandas.

„Siemens“ arena yra viena lankomiausių Europos taurėje. Rungtynes su Bilbao ir Krasnodaro komandomis stebėjo devyni tūkstančiai aistruolių. Žiūrovų lankomumas yra svarbus faktorius, kurį visą laiką seka ir Eurolygos organizacija. Po antradienio rungtynių komandos įpusės Europos taurės grupių etapą.

„Lietuvos ryto“ klubas per pirmus du sezono mėnesius bilietų ir abonementų pardavė daugiau nei per visą praėjusį sezoną.

„Lietuvos ryto“ lapkričio mėnesio tvarkaraštis:

2017-11-07 „LIETUVOS RYTAS“ – CSP. „Siemens“ arena, Vilnius.

2017-11-11 „LIETUVOS RYTAS“ - „JUVENTUS“. „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius.

2017-11-15 „BASKET“ - „LIETUVOS RYTAS“. „Bilbao arena“, Bilbao.

2017-11-18 „NEPTŪNAS“ - „LIETUVOS RYTAS“. „Švyturio“ arena, Klaipėda.

bcvilnius.lt

atgal