Krepšinio mokyklų auklėtiniams ir jų šeimoms – paskutinė galimybė tapti JBR klubo nariais

2021 m. rugsėjo 28 d., 11:45

Vilniaus „Rytas“ krepšinio mokyklų auklėtinius ir jų šeimos narius kviečia dar labiau įsitraukti į klubo veiklą ir iš arti pamatyti komandos užkulisius.

Pergalingai LKL čempionate žygiuojantis sostinės klubas jau kitą savaitę Vokietijoje pradės kovas Čempionų lygoje.

Nuo šio sezono buriamas išskirtinis JBR klubas, kuris vienija ištikimiausius „Ryto“ sirgalius ir šeimas. Klubo narius kone kasdien pasiekia informacija apie klubo užkulisius – išskirtiniai, niekur kitur nerodomi vaizdo reportažai, atsakymai į jūsų klausimus ir kitas unikalus turinys.

JBR narystė – tai ne tik galimybė stebėti visas „Ryto“ namų rungtynes. Tai galimybė būti kaip niekada arti komandos neišeinant iš namų – patrauklus ir išskirtinis turinys jus pasieks socialinių tinklų pagalba.

JBR klubo narystės – ribotos, jas gali įsigyti vos 1000 žmonių, o daugiau nei 900 krepšinio mėgėjų tai jau padarė. JBR klubo nariu galite tapti iki rugsėjo 30 d.

Ryto“ klubas Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniams bei jų šeimos nariams suteikia 10 proc. nuolaidą visoms JBR narystėms (jos prasideda vos nuo 99 EUR ir galioja visam sezonui).

Kiekvienas VKM ir SKM auklėtinis, kurio bent vienas šeimos narys įsigijo JBR narystę, įgaus išskirtinių verčių:

Jam bus surengta smagi susipažinimo treniruotė kartu su „Ryto“ komanda

Auklėtinis arba jo šeimos narys gaus unikalų prisijungimą prie JBR klubo ir kasdien galės mėgautis unikaliu turinio iš klubo užkulisių.

Trys daugiausiai JBR narysčių įsigijusios SKM ir VKM komandos, į visas pirmojo etapo Čempionų lygos rungtynes ir pasirinktas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ galės patekti NEMOKAMAI (nemokamai rungtynes galės stebėti ir narysčių neįsigiję komandos draugai ir šeimos nariai).

KAIP ĮSIGYTI JBR NARYSTĘ?

Išsirinkite sau tinkamiausią narystę (kainos nurodytos su 10 proc. nuolaida)

Parašykite el. laišką „Ryto“ klubo komercijos vadovui Gintarui Žukui – gintaras@rytasvilnius.lt

Laiške nurodykite JBR nario vardą, pavardę ir trenerį, pas kurį lankote krepšinio treniruotes. „Ryto“ komercijos vadovas G. Žukas per 3 d.d. suteiks jums visą reikalingą informaciją ir iškart galėsite mėgautis unikaliu turiniu ir visomis „Ryto“ rungtynėmis.

Pirmyn, vilniečiai!

rytasvilnius.lt

atgal