Kiekis ribotas: Vilniaus „Rytas“ pradeda abonementų prekybą

2020 m. rugpjūčio 10 d., 11:45

Džiaugiamės, kad šiame išskirtiniame ir nelengvame etape esate drauge su Vilniaus „Ryto“ klubu bei išreiškėte tokį didelį palaikymą rezervuodami sezono abonementus iš anksto. Šiandien komanda renkasi į pirmą treniruotę, o klubas pradeda prekybą sezono bilietais. Kaip žadėta, pirmą savaitę ji bus vykdoma uždarai ir skirta praėjusio sezono narysčių turėtojams, vėliau išankstinėje rezervacijoje užsiregistravusiems fanams. Trečiajame etape, jeigu leis Vyriausybės nustatytos tvarkos sąlygos, bus vykdoma vieša prekyba. 

Šiemet abonementų kaina lyginant su praėjusiu sezonu nesikeis. Praėjusio sezono narysčių turėtojams bus taikoma nuolaida. Pratęsiantiems abonementus papildomai padovanosime dar ir dovanų kuponą įsigyti klubo atributikai.

Ateinančiame sezone namie Vilniaus „Rytas“ sužais apie 30 rungtynių. 

„Kiekvienose rungtynėse atiduosime visas jėgas, kad jus ir visą nuostabų Vilnių džiugintume pergalėmis. Tikiu, kad drauge galime nugalėti visus varžovus, kurie pasitaikys mūsų kelyje“, – fanams skirtame laiške rašė pradžios nekantriai laukdamas treneris Donaldas Kairys.

ABONEMENTŲ PREKYBA 

I etapas: dienomis uždara prekyba (turintiems praėjusio sezono abonementą. Kaina yra pateikta su nuolaida. Viešos prekybos metu kaina kils iki 20 proc.).

II etapas: dienomis uždara prekyba (naujiems pirkėjams registravusiems iš anksto).

III etapas: vieša prekyba.

Jūsų indėlis ir palaikymas „Ryto“ komandai yra nepaprastai svarbus. Tik kartu mes galime iškovoti skambių pergalių. Laukiame Jūsų visų. Kovokime drauge!

Sezono abonementas galios visoms Vilniaus „Ryto“ LKL reguliaraus sezono bei atkrintamosioms rungtynėms, FIBA Čempionų Lygos reguliaraus sezono namų rungtynėms, Vilniaus „Perlo“ reguliaraus sezono bei atkrintamosioms rungtynėms. 

Sezono abonementus platina „Tiketa“

rytasvilnius.lt

atgal